bugün

bu islamcilar kimseyi sevmiyoki. varsa yoksa en super kendi hocalari. geri kalanlar cehennemlik.
çünkü hepsi cahil, saldırgan, aptal, sinsi, asalak, hırsız.
istisnasız hepsi şerefsiz, ahlaksız, riyakar, faşist, ikiyüzlü, cahil ve geri zekalı çünkü..
Ilımlı islam adı altında yapmadıkları kalmadığı için.
yaptıkları her iş ayrı bir kötülük olduğu için. milyonlarca insana akıl hastalığı yaşattığı için.
Çünki kitap okumuyorlar.bilgisi olmayan her boku islama yıkmaya çalışıyorlar.anlama dinleme yok.baştaki çoban ne derse o.adam domalın dese hepsi domalacak.
öncelikle kendi halinde inanan insanları bir kenara ayıralım . onlara söylenecek sözümüz yok.

bu insanlar dünün mağdurlarıydı. bir çoğu haklı sebeplerden demokrasi, eşitlik talepleri vardı. başörtüsü yasaklarına doğan tepkiyle beraber akp iktidara taşındı. işte orda tüm demokratlıkları bitti. sınavlarda çalınan sorulara, devlet kademelerine yerleştirilen cemaatçilere, adam kayırmaya bilimum haksızlığa tek laf edemediler. tayyip erdoğan'ın bu ülkenin seküler, ateist insanlarına uyguladığı dil şiddetine de sustular. atatürkçü ordu mensupları çeşitli kumpaslarla lav edilirken de tek kelam edemediler.

sustular.

çünkü kendi çıkarlarından başka düşündükleri bir şey yok. yeter ki gemileri yürüsün. bu yüzden sevmiyoruz.
islam, müslüman ve münafık arasındaki farkları bildiğimizi var sayarak giriyorum konuya bombayla patlatıyor vs dediğiniz münafık kesim kuran'da kafirleri kendi kıçınıza bomba takarak patlatabilirsiniz diye bir şey yazmıyor. hırsız şerefsiz vs dediğiniz kesimde iki kısa sure bı fatiha bı de ettehiyatü yü ezberlemiş kişiler namaz kılar caminin bahçesinden adımını attığı gibi yoldan geçen karıya kıza yiyecek gibi bakar laf atar bununda islam'la alakası yoktur islam nefsinize hakim olun der yani sizin eleştirdiğiniz konuları yapmayın diyor. cahil dediğimiz kısıma gelince zamanında bilim ile islam birbirini şahlandırmış altın sayılabilecek dönem yaşanmış ama bı kısım hacı ve hocalar çıkıp dünya yalan boşverin dünyayı önemli olan bura değil dünya için çalışmak salaklık dünyalık bu işlerle uğraşmak haram diyerek yalan yanlış bilgilerin dozajını azar azar arttırmış insanları kandırmış ve en son kur'an'ı okumayın okursanız anlamazsınız anlasanızda yanlış anlarsınız siz benden dinleyin demeye başlamışlar yani hem bilimi hem islam'ı unutturmuşlar bize sonrada her halatı yiyip bu sizi imtihan içindir diyerek milleti susturmuş kendi kafalarında adamlar yetiştirmişler onlarda uydurma islamlarını gerçek islam diye anlatmaya başlamış insanlar dinden uzaklaşmış ve cahil dediğiniz kesim böyle oluşmuş adam namaz kılıyor haram helal diyor ama gerçekte içinde allah korkusu yok işine geleni işine geldiği gibi yapıyor bunun sebebi de sahte hocalar islam'la ilgili sorununuz olduğunu sanmıyorum zaten
islamcılarla da islamsızlarla da bir problemim yok yeterki kendi inandıklarını kendileri yaşayıp dayatmasınlar.

gerçi özellikle türk islamcıların iki yüzlü rabbena hep bana tiyniyetinde olduğunu düşünüyorum ancak türk islamsızları gibi yüzsüz olmalarından iyidir herhalde.
+ dünya nasıl oldu?
- Allah yarattı.
+ yağmur nasıl yağıyor?
- Allah yağdırıyor.
+ auroralar nasıl meydana geliyor?
- Allah meydana getiriyor.

islamcıların çoğu böyle cevap verir bilimsel konuşmazlar ve bu da benim pek hoşuma gitmez.
Öff bi siktirin gidin ya. Sırf sizin yüzünüzden sizin gibi düşünenleri sevmemeye başlayacağım. Bi bitmediniz amk yobazları. Toplumun eğitilmesiyle uğraşacağınıza ancak islamcılara bok atın siz.
Bunu neden giydin, bunu neden ictin, bunu neden soyledin gibi sorulariyla ustune vazife olmayan herseye karistiklari icin. Kisacasi toplum zatibatiligi yaptiklari icin.
bu yazdıklarınız katoliklerde de var yani insanla alakalı bende müslümanım yani sizin deyiminizle islamcıyım ama kimseye dayatmada bulunmuyorum kimsenin tavuğuna kış demedim ama unutmayın müslüman bir ülkede yaşıyorsunuz ve islam'da dine ve ibadete davet vardır insanlar onu yapıyor dozajı kaçırıp zorlayanlar var hatta bokunu çıkaranlar da var erzurum'da oruç tutmayanları dövme timi gibi gerçekten saçma şeyler var ama bunun ne islam'la ne de müslümanlıkla alakası yok. ayrıca başı kapalıların üniveriste dahil kamu kurumlarına alınmaması girmek için ısrar edenlerin dayak yediği dönemleri araştırın o olaylar ile erzurum'daki oruç tutmayanları dövme timi arasında fark göremiyorum hatta buna takım kavgaları da dahil bence hepsi aynı dediğim gibi yazdıklarınız insanla alakalı madem ki yobaz değilsiniz; bilgili, aydın, elit insanlarsınız olaylara tarafsız bakıp inceleyebilirsiniz ve öyle yapın.
islam kelimesinden ''islamcı'' diye uyduruk bir kelime türetiyor, islama olan nefretinizi küfürlerinizle ortaya koyuyorsunuz. Önce insan olun insan!