1. 1.
  Malum sol kitlenin de kati surette içinde bulunduğu kısır döngünün islamcı cenahtaki yansımasıyla görülen komikliktir..

  Evet, yine bir “gerçek müslüman” tanımı ve herkesin kendisini “gerçek müslüman” görme sanrısı ve onun sonuçları ile karşı karşıyayız..

  Biyron, haberin tamamı ve linki..

  Ben daha fazla yorum yapamayahahahaha..

  spoiler

  ismailağa Cemaati’ne mensup Fatih Medreseleri ve Kıyam-Der’in üyeleri arasında yine gerginlik yaşandı.

  ismailağa Camii ilim ve Hizmet Vakfı ile ismailağa ilim Hizmet ve Yaşatma Derneği arasında dava süreci yaşanıyor. iddiaya göre, dava sürecinde ismailağa ilim Hizmet ve Yaşatma Derneği’ne tedbir kararı uygulandı. Bu karar uygulamak için de Beykoz’daki binaya polis eşliğinde yetkililer geldi.

  Kıyam-Der, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye yakınlığıyla bilinen ismailağa içindeki bir grup. Öte yandan Fatih Medreseleri’nin de ismailağa’dan kovulduğu ileri sürülüyor.

  Kıyam-Der Başkanı Mehmet Emin Demir’in de yanındakilerle, tedbir kararı alınan dernekle aynı binada bulunduğu iddia edilen Fatih Medreseleri Vakfı’nın genel merkez binasına girmek istediği öne sürülüyor. Bu sırada iki grup arasında sözlü tartışma ve itişme yaşandı.

  Beykoz’da yaşanan gerginlik sırasında iki grubun da birbirlerinin görüntülerini aldığı görülüyor. Fatih Medreseleri’nin çektiği görüntülerde, Kıyam-Der Başkanı Mehmet Emin Demir’in sözleri dikkat çekti. iki grup arasında “ismailağa siz değilsiniz” şeklinde ifadelerin de kullanıldığı görüldü.

  Bu sırada bir esnaf, “ikiniz de sakal bırakmışsınız, ikiniz de secdeye eğiliyorsunuz. Ama gelmişsiniz burada birbirinizi yiyorsunuz” diyerek duruma tepki gösterdi.

  Polisin araya girmesiyle birlikte tansiyon düştü. Bu sırada “Show TV’yi çağırmışlar, sırf ortalık karışsın diye, provoke etmek için” şeklindeki sözler dikkat çekti.

  iSMAiLAĞA’DAN iKi GRUP ARASINDA KABE’DE KAVGA ÇIKMIŞTI

  ismailağa içindeki gruplar arasında birçok kez kavga yaşanmış, yaralananlar olmuştu. Daha önce Kıyam-Der ile Fatih Medreseleri arasında Mekke’de kavga çıkmış, 8 kişi yaralanmıştı. Dışişleri Bakanlığı’nın devreye girmesiyle durum yatıştırılmıştı. Fatih Medreseleri, Kıyam-Der grubunun kendilerine saldırdığı şeklinde açıklama yaparken; Kıyam-Der ise, Fatih Medreseleri’ni olaydan sorumlu tutmuştu.

  BIÇAKLI SALDIRIDA DA O DERNEĞiN iSMi GÜNDEME GELMiŞTi

  ismailağa Cemaati lideri Mahmud Ustaosmanoğlu’nun yakınındaki isim ve Marifet Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şefik Kocaman’ın Fatih Çarşamba’da bıçaklı saldırıya uğraması sonrasında da Kıyam-Der ismi gündeme gelmişti. Saldırı sonrasında Marifet Derneği yaptığı açıklamada, saldırganın Kıyam-Der üyesi olduğunu ve derneğin Cübbeli Ahmet Hoca’ya yakın durduğunu öne sürmüştü.

  spoiler

  kaynak: https://odatv.com/kabede-...irine-girdi-10031933.html
  2 -3 ... artificialhuman
 2. 2.
  bence kim gerçek kim değil meydanda anlaşılır. çıksınlar meydana kim kimin gırtlagını çok keserse o gerçek kabul edilsin. bu arada o avantayı size yedirmezler sahtekarlar.
  2 ... ra s al ghul