1. 1.
    gördüğüm en aptal kitledir. genelde chp'li felan olurlar. düşünsene bunu okuyan ahbap. baas partisi'ni akp ile bağdaştırmak nasıl bir salaklıktır?
    edit:2. entry'yi yazan arkadaş. bu bahsettiğin surelerin ayetlerin arap milliyetçiliğiyle pek alakası olduğu söylenemez. kitabın indirildiği coğrafyadan dolayı arapça olduğunu söylemek daha mantıklıdır. bu arada islam dinine mensup olduğumu nereden çıkardın?
    -1 ... atthespace
  2. 2.
    zuhruf 3. ayet ve yusuf suresi 2. ayeti bilen kitledir. daha da önemlisi enam suresi 92. ayetide bilir.
    bu ayetlerde kuran ın neden arapça olduğu ve neden o bölgeye uyarı olarak gönderildiği yazmaktadır. dinini bilmeyen insanlara katlanmak cidden zor.
    2 ... inderex
  3. 3.
    taze çomar kokusu doldurmuştu odayı bir bakayım dedim. seçime az kaldı tabi çomarlar atandı ofislere ve başladılar mesleklerini icraya.

tanım: yanlıştır, yapılmamalıdır, vikipediaya bakılırsa daha açıklayıcı falan filanlar bulunabilir.
    2 -2 ... ra s al ghul
  4. 4.
    hakikaten yahu. feci şekilde kınıyorum. nereden kuruyorlar bu bağlantıyı yahu? allah allah.

sanki ikisi birbirine benziyormuş gibi. çok ayıp. kınıyorum.

uganda ile norveç kadar birbirinden farklı bu iki unsur.
    2 -1 ... noxeca