1. 27.
    (bkz: islamcıları ve milliyetçileri bir tutmak)
    ... 4889
    #37960748 :)
  2. 26.
    bi bitmediniz amk..
    ... teknisyen parcasi
    #37960747 :)
  3. 25.
    Yoktur, atsızcılarla ismet inönü devrinden beri anlaşma yoktur.
    O suyun ardından çok devir geçmiştir.
    Zaten kimi kemalistlerle atsızcılar ayrıldı. Sonra atsızcılarla-ülkücüler bir oldu bir ara ayrıldılar. Onlardan ayrılar dinciden daha beter alperen Ocakları çıktı ... bu işler böyle.
    ... katilll
    #37960744 :)
  4. 24.
    her şeyi geçtim de bu ben atatürkçüyüm kemalistim diye geçinen sığır siklerinin çoğunun Atatürk hakkında zerre kadar bile bir bilgisi yok.
    türkçülüğün babası atatürktür kanını siktiğimin kanı bozuğu sen nasıl islamcı ile türkçüyü aynı kefeye koyarsın?
    1 ... beylerinbeyi
    #37960704 :)
  5. 23.
    Arkadaş ülkeyi kuranlar Türkçü ülkenin kuruluş felsefesi Türkçülük kalkmış ülkeye faydası ne diye soruyorsunuz,soruyu değiştirip soruyorum Türkçülük dışında bu ülkeye zerre faydası olan bir ideoloji var mı?
    3 ... gokkurt
    #37960504 :)
  6. 22.
    Tek bir faydaları yoktur. Ha zararları ise saymakla bitmez. Yine sinirlendirdiniz beni.
    -1 ... shot in the dark
    #37960387 :)
  7. 21.
    Ülkeye faydası genelevde çalışmak olan Tipik solcu çomar tespiti.
    ... gaspirali
    #37960380 :)
  8. 20.
    (bkz: entry görmeden yazar tahmini yapmak)
    aha ulan yemin ediyorum girmeden önce içimden "kesin bu başlığı kılıçdaroğlucu ve sosyal demokrat bir yazar açtı" demiştim.
    Ha madem milliyetçilerin bu ülkeye bir faydası yok o zaman bir türk milliyetçisinin kurduğu ülkeden s.ktir olup gideceksin. Çünkü onun sana tanıdığı düşünce özgürlüğü ve getirdiği laik, seküler sistem sayesinde rahat rahat islam'ı eleştirebiliyorsun.
    2 ... has kemalist
    #37960201 :)
  9. 19.
    Yoktur. Kendine milliyetçi deyip ''Türk-Kürt kardeştir'' diyeni mi dersin %95'i sorunlu olan sığınmacıları sırf ''müslümanım''
    dedikleri için anası/babası gibi savunanı mı dersin...
    1 ... dorandoran
    #37960192 :)
  10. 18.
    hiç bir faydası yoktur aksine zararları vardır.
    ... blog
    #37960166 :)