bugün

islam'a saldırmaya gerek yok ki. kendi kendinizi ve dininizi rezil etmekle meşgul olan sizsiniz. 10 yıllık ateistim sizin kadar iyi ateizm propagandası yapamıyorum.
Bir ateist olarak sadece eğlencesine takılıyorum bazen. Kazanıyor muyum? Evet kazanıyorum. Senin toz kondurmadigin sorgulanamaz dediğin şeyle kafa bulup insanlara bunun sorgulanabileceğini düşündürüyor ve kutsallığını yıkıyorum.
Meyve veren ağaç taşlanır napalım.
Birşeye inanmıyorum diyerek saldırıyosan inanmadığına inanamıyorsun demektir. Bu da ateist insanların aklı ile çeliştiğini göstermektedir. Çünkü insanın yaratılışında vardır Allah’a inanmak ihtiyaç duymak yardım istemek.Bazıları bu inanışı bir puta haba eder hiç bir insan bu kadar aptal değildir ki bir alçı bir tahta parçasından medet umsun. içlerinde ki inancı yanlış yönde kullanmaktadırlar.
kafanıza kuş sıçsa kodumun ateist kuşu diye tepki veren beyanı.
ateist islama saldırmaz. islamla bir derdi olmaz. örümcek adamla derdi olması gibidir ona göre.
kafirler için yaşasın cehennem .
insanların dinine görüşüne saygısı olmayan neyin ne olduğundan bi haber
ki büyük olasılıkla özentilikten ateist olmuş
ya da dışarıda ateist numarası yapan akşam evinde sütünü içip saat 9 da uyuyan bir ergendir.

çok da şeyapmamak lazım.
islam'a saldıranların sadece ateistlerden oluştuğunu sanan yazar beyanı.

kimse birinden boş yere nefret etmez. demek ki bir şey yapmışlar ki nefret ediyorlar.
islama kimsenin saldırmasına gerek yok. zira islam kendi ayağına öyle güzel sıkıyor ki, kendi haline bıraksan bile belli bir süre sonra öz varlığını yok edecektir.
Şu sözlükte ateist ergenlerin yalanlarla pkk lı, dhkpc li teröristlerle bir olup islama saldırmalarını gördükçe islamı korumanın gerekliliğini daha çok önemsiyorum.