1. 1910.
    Aslında dinler ile ilgili entry girmem kendi öz yaşamımda ise pek nadir konuşurum,herneyse.
    21.yüzyıl'ın 2020 yılında hristiyanlık,yahudilik'in kitapları değişti diye iddialar var,bu konu hakkında pek bir bilgim yok fakat velhasıl kelam değişti diyelim,bu dinler bu zamana kadar nasıl olupta değişti ise islam dininin müridleri ise islamı en az diğer dinlerin sözcüleri kadar değiştirme eğilimindeler.Kendi kendinde hadis uydurma,her önüne gelen müridin ben mehdiyim demesi beyin yapısının anormal olduğunu gösterir.
    Herkesin hür iradesi var müslüman insanlar din'i kendi'de öğrenebilir bu mümkündür.Önemli olan herşeye din katmamaktır,objektif düşünmek lazımdır sizin dininizde zaten objektif olmayı buyur görmüş.
    3 -7 ... sosyalist ceyda
  2. 1911.
    Biz çakma şeyhlerin,hocaların, medhilerin peşinde değiliz. Bok gibi ağzınızla bellediniz sabah akşam aynı teraneyi saçmalayıp duruyorsunuz.

Burda sürekli yazan baş puşt var bitane algıcı pezevenk. işi gücü islam düşmanlığı.
    Sizde aynı yolun yolcusunuz işte.

dini ve fani konularda Allah'ın helalini haramını daha doğru şekilde göstererek telkin edecek olan insiyatif sahibi müslümanlara akıl danışmamız sizin neden zorunuza gidiyor?

Alkolik telkini dinlesek bayılırsınız.
    6 -11 ... agca
  3. 1912.
    Teslimiyet dinidir.
    6 ... selia
  4. 1913.
    senin dinin sana benim dinim bana.. desturuyla yaşamak yeter biz müminlere.
    3 ... furkang7
  5. 1914.
    SEvmediğim bir din sevmiyorum.
    2 -4 ... yilyaksinemafilmiolsun
  6. 1915.
    Tüm insanlığın tek kurtuluş yolu. Son olaylardan sonra dünya yeniden keşfetti.artık islam'ın uygulanma zamanı geldi.
    2 -4 ... ezer gecerus
  7. 1916.
    Teslimiyet dinidir.
    inanmadan önce aklı, düşünceyi kenara atmanız gerekir.
    Oysa insan düşünen bir canlıdır.
    1 -1 ... arabali ruhsuz
  8. 1917.
    teslimiyet dinidir. fakat bu teslimiyet kavramını iyi anlamak gerekiyor.

islam evrendeki nizama verilen isimdir. çünkü yüce allah kur'an'da, gökte ve yerde olan her şeyin kendisine boyun eğdiğini belirtmektedir.
    yani kişi islam dinini reddetse dahi evrendeki nizama teslim olmuştur, her şey Allah'ın koyduğu kanunlar çerçevesinde cereyan etmektedir.
    ortada; teslim oldum ben araştırmam, okumam etmem gibi bir durum yok.
    1 -1 ... 11234567
  9. 1918.
    Kendisinden Nurculuk, menzilcilik ve akp dinlerinin türetildiği, tarihe karışmakta olan dindir.
    3 -5 ... rumeli71
  10. 1919.
    sadece cumaya giden yurdum insanının şu sıralar hiçbir ibadet yapamadığı bi din. acilen güncelleştirme bekliyoruz. *
    1 ... diskapininmandali