1. 1.
    tamamı erkek çocuklardan oluşan bir sınıfta çocukların tekbir getirip, islam yemini ettikleri ilkokuldur.

yarının fetöcüleri, ışid militanları meb'e bağlı okullarda çekirdekten yetişiyor. kindar ve dindar nesil yetiştirme projesi tıkır tıkır işliyor.

"Yeni eğitim-öğretim yılının ilk günlerinde istanbul'da özel bir ilkokulda, öğretmenin ilkokul öğrencilerine "islam yemini" okutması sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu.

Görüntülerde öğretmenin, "Selamun Aleyküm" sözünün ardından öğrenciler, "Elimizde Kuran, kalbimizde iman, Müslümanız Müslüman, yaşasın islam" sözlerini söylüyor. Bir öğrenci "Tekbir" diye bağırdıktan sonra diğer öğrenciler de bu defa "Allahu Ekber" şeklinde bağırmaya başlıyor."

http://odatv.com/okul-isl...le-acildi-2009171200.html
    17 -11 ... juve
    #37795346 :)
  2. 2.
    geleceğin ışid'lerini yetiştirmek adına atılan adımdır.

bu sünni islamcı kafa ancak ışid yetiştirir. bilim, gelişme beklenmez.
    20 -5 ... system error
    #37795353 :)
  3. 3.
    Ülkede daha ne olabilir ki? Yani bundan feci daha ne olabilir.

(bkz: istiklal mahkemeleri).
    10 -5 ... huseyin c
    #37795367 :)
  4. 4.
    O okuldakiler Çanakkale de şehit düşmüş ecdadından daha çok tekbir getirmiş değil, dindar da değil. Onun için dilini münasip yerine sok ve otur.

Sıyırttırmış hanzolar! Dinsizliğiniz pkk, dhkpc, dev sol gibi terör örgütlerini doğurdu.

Dini gizlemeniz de insanları cahil bırakarak deaş, el kaide gibi terör örgütlerini oluşturdu. iman etmiyorsan işine bak.

Sanırım meclis de tekbirlerle açılmıştı.
    8 -12 ... malazgirt40
    #37795479 :)
  5. 5.
    ışid ilköğetim okulu.
    6 -3 ... exlamabin
    #37795491 :)
  6. 6.
    olsun ama adam yol yabdı.
    7 -3 ... erectov
    #37795506 :)
  7. 7.
    he amk he biz dine düşmanız hala, manyak manyak din de din diye saldır, milleti akıl hastası gibi yaşat, zavallı insanları mahvet, sonra dinine laf gelmiş de mağdur olmuş. yeter bir siktir git.
    3 -4 ... cenkiss
    #37795529 :)
  8. 8.
    Yakında 3 Felak Suresi okuyan ODTÜ'yü bile kazanacak.
    5 -1 ... depression
    #37795545 :)
  9. 9.
    Eğitim ve öğretime tekbir getirilip , besmele ile başlamasının kimilerinin zoruna gittiği meseledir.

insanların yaşam kalitesi düşükse, adalet iyi işlemiyorsa acını tekbirden, besmeleden mi çıkaracaksın buzuğune beygir gadahlayasıca?
    Madem din düşmanı değilsiniz, buyurun! Bilal ı Allah ın kitabına göre yargılayın. Hakkı gizleyen namerttir.
    Madem din düşmanı değilsiniz, tekbire değil tekbir getirenlerin samimiyetsizliğine karşı çıkın.
    7 -4 ... malazgirt40
    #37795608 :)
  10. 10.
    cehape muhalefeti döneminde gerçekleşmiştir.
    1 -2 ... ibni maymun
    #37795613 :)