bugün

geleceğin ışid'lerini yetiştirmek adına atılan adımdır.

bu sünni islamcı kafa ancak ışid yetiştirir. bilim, gelişme beklenmez.
O okuldakiler Çanakkale de şehit düşmüş ecdadından daha çok tekbir getirmiş değil, dindar da değil. Onun için dilini münasip yerine sok ve otur.

Sıyırttırmış hanzolar! Dinsizliğiniz pkk, dhkpc, dev sol gibi terör örgütlerini doğurdu.

Dini gizlemeniz de insanları cahil bırakarak deaş, el kaide gibi terör örgütlerini oluşturdu. iman etmiyorsan işine bak.

Sanırım meclis de tekbirlerle açılmıştı.
ışid ilköğetim okulu.
he amk he biz dine düşmanız hala, manyak manyak din de din diye saldır, milleti akıl hastası gibi yaşat, zavallı insanları mahvet, sonra dinine laf gelmiş de mağdur olmuş. yeter bir siktir git.
Eğitim ve öğretime tekbir getirilip , besmele ile başlamasının kimilerinin zoruna gittiği meseledir.

insanların yaşam kalitesi düşükse, adalet iyi işlemiyorsa acını tekbirden, besmeleden mi çıkaracaksın buzuğune beygir gadahlayasıca?
Madem din düşmanı değilsiniz, buyurun! Bilal ı Allah ın kitabına göre yargılayın. Hakkı gizleyen namerttir.
Madem din düşmanı değilsiniz, tekbire değil tekbir getirenlerin samimiyetsizliğine karşı çıkın.
Din denen şey ergenlikten sonra başlar.

Ancak bu orospu çocuklarının amacını hepimiz biliyoruz.
Derin derin nefes aldırtandır, ya sizin ben aklınızı sikeyim amına koduğumun çocukları, benim çocuğum orda olacak o okulun amına koyarım, ırkçı diye kaldırılan andımızdan dinci ayrımcı gerici günlere..
Kimi sığır evladının Müslüman bir ülke de tekbir ve besmele ile eğitime başlamayı kaldıramadığı durumdur.

gamına yaprak giredicenin uyuzu! işine gelmiyorsa siktir kefere memleketlere git. Tekbirlerle inletilmiş bu şüheda toprağında cenabet cenabet gezerek kirletme. Ortalığa küfredip soyunu sopunu sıkdirtme.
Andımızın yerine birşey getirecekti moronlar.
embesilleri görmemizi sağlayan nice başlıklardan birisidir..

kafasını kuşa taksan geri geri uçar, bildiğin tek hücreli lan..
tekbirden rahatsız olanları göstermiştir.

selam ve dua ile.
laikçi kemalistlere dert olmuştur lakin bunun kendilerince düzenlenmiş aynı mantıktaki tekdüzeleştirici marşlarıyla başlansaydı sorun olmazdı. Bunların derdi kendi dinlerinin hegemonyasının bitmiş olması.
Özel okulda meydana gelmiş bir olay. Adı üstünde özel okul. Devlet okulu olmadığı müddetçe sorun olmamalıdır. Eğer oluyorsa diğer özel okullar da kapatılmalıdır. Kimse kimsenin çocuğunu zorla göndermiyor. Özel Fransız liselerine neden ses çıkarmıyorsunuz. Hatta millet çocuğunu göndermek için yarışıyor. izmir Özel saint-joseph lisesinde okudum diye hava atarken güzel ama demi. isteyen çocuğuna istediği eğitimi aldırır.
Okulda hiç Hristiyan talebe yok mu sorusunu akla getir.
bu konular hakkında yazmayi düşünmüyordum ama yazılması gereken bir konu. bu yapılanın o öğrencileri sorgulama çağına geldiklerinde dinden soğumalarından başka bir işe yaramayacağı belli.

bunu savunanlar başka bir okulda hristiyanlık adına benzer şeyler söylense olur mu bu ülkede böyle şey diyerek tepkiyi ve fazlasını kendileri gösterecektir. biri de özel okul diyerek savunmaya çalışmış, özel okul diye bir şey yapılmayacaksa çıplaklık yada cinsellik üzerine de okul açılanabilir sonuçta o savunmaya göre olabilecek bir şey ama kanunlara göre ikisi de olamayacak bir durum.

eğitim ve öğretim verilen yerlerde dinden önce insanı özgür sorgulayan düşünen üreten bir insan yapılacak bir eğitim verilmeli sonra da din ve inançlarla ilgili eğitim verilir.
Gecen gun bir ozel sirketin basortulu kadin calistirmama kararina 'ozel muessese istedigini yapar' diyen beyinsizler, 'ozel okul' isterse namaz kilmayan, basortusu takmayan ogrenciyi almaz anladin?*
hayat bilgisi yerine cin bilgisi öğretir.