1. 1.
  (bkz: içimizdeki misyoner köpekler)*

  edit: başlık bana kalmış.
  -1 ... fidelcastro
 2. 2.
  islamda recim yoktur.yahudilikte vardır.ancak islam öldürmeyi emretmez.araplar islamı sömürü aleti olarak kullanmış ve her önlerine geleni araplaştırma adına kılıçtan geçirmiştir.
  1 -1 ... munafik satanist
 3. 3.
  (bkz: nefret sucu)
  (bkz: nefret soylemi)
  ... syme
 4. 4.
  islamı tam olarak bilmeyenlerin açtığı bir entry dir.
  ... ulu hakanin torunlari
 5. 5.
  (bkz: 4114564721172164 senelik geyikler)
  (bkz: hala mı lan)
  1 -1 ... goruntuvarsesyok
 6. 6.
  --spoiler--
  hırsızlık yapanı sebebini sorgulamadan ne durumda olduğunu bilmeden doğruyu bulması için çaba göstermeden elini kolunu kesmektir.
  --spoiler--

  - Şunu çok net olarak belirtelim ki, islam da recim gibi hükümler caydırıcı ağır bir ceza müeyyidesidir. insanlık camiasında ve bütün semavî dinlerin ortak amaçlarından biri, neslin devamını sağlamaktır. Zina, nesilleri değişik hukukî ve insanî kriterler bakımından- dejenere eden, karıştıran en alçak bir gayr-ı meşru yoldur. Bu fuhuş, ağır bir suç olduğu kadar, serkeş nefisler için çekici bir suç işleme mekanizmasıdır. islam gibi evrensel bir dinden, böyle alçak bir suçun önlenmesi için caydırıcı bir önlem almamasını bekleyemeyiz.

  - Bu caydırıcı önlemin alınması yanında, zina suçunun tespit edilmesinin 4 şahide bağlanması da dikkat çekicidir. Çünkü, dört şahidin iki kişiyi bu konuda suçüstü yakalama imkânı yok gibidir. Ayrıca, bunu gördüğünü söyleyen kimseyi üç kişi daha desteklemezse, 80 değnekle cezalandırılacaktır. Bunun anlamı şudur: Kimse ulu-orta bu konuda konuşmasın, ağzını açmasın..
  4 -1 ... yoga yapan mistiq kedi
 7. 7.
  ayet vererekten kanıtlanmaya çalışılan ama havada kalan hipotezimsi.
  verilen ayeti tek başına çıkartıp yazarsan ortaya öldürme emri çıkıyor ama kitabı alıp baştan sona okursan ordaki öldürme eyleminin senin dinine karışıp bozgunculuk yapmaya çalışan müslümanı öldüren kafirleri bulduğun yerde öldür ama onlarda müslğman olurlarsa öldürme dendiği anlaşılıyor.
  sözleri cımbızlamak ancak uyanıklık yapmaya çalışanların işine yarar.
  doğrunun ne olduğunu bilen bilir.
  ... cekirdex
 8. 8.
  bu teze karsı bir savunma, islam ın öldürmeyi emrettigi kısmın cımbızla cekilip alındıgıdır.

  savas cıkarmak isteyen bir adamda cımbızla ceker, muslumanları savasa yollar. zaten iman dedigin kitap okumadan da olur.
  1 ... syme
 9. 9.
  bildiğin "okuduğunu anlama özürlü" alık kişi sanrısı.
  aynı islam kul hakkının affedilmeyeceğinden, insan öldürmenin haram olduğundan da bahseder.

  benzeri sanrı sahibi kişilerin bir süre sonra düştüğü durum ise;

  (bkz: can güvenliği nedeniyle zirvelere gidememek)
  daha doğrusu
  (bkz: göt korkusundan evde sivilceleriyle başbaşa kalmak)
  1 ... zivallione
 10. 10.
  (bkz: laik bir devlet oldugu icin öldürülmüyoruz)

  edit: acmak gerekti konuyu. laik( her ne kadar laiklik seviyesi sorgulansa da) bir devlette, amanda bunlar şu dindenmiş kesiverin diye bir emir çıkmaz. yoksa yavuz sultan ornegi var önümüzde. islam ı savunmak icin turkmenleri kesen saygı deger padisah.
  2 -1 ... syme