bugün

hak din islam'ın nuru ile nurlanmamış kafirlerin belirgin ve yaygın özellikleridir.
- iftiracıdırlar; yalan dolanla karalamaya çalışırlar. ancak kararan kendileri olur.
- abdestsizdirler; pis kokarlar, yanlarına yaklaşmak değil geçmek bile zordur, beterdir. su dökünce de kuduz gibi tepki verirler. evet evet kuduzdurlar.
- sevgisiz, görgüsüzdürler. saygı, hoşgörü denen erdemlerden yoksundurlar.
- dinlemeyi bilmezler, ukaladırlar. e tabi sosyalleşemedikleri için vahşileşirler.

allah doğru yoldan şaşırtmasın.
özellikle türkiyede aynı siyasal safta toplanırlar. ermenisi yahudisi rum kökenlisi ve ateist solcuların ortak noktası islam düşmanlığı olup enerjiyi buna harcarlar.
modernizm adı altında empatiden uzak, faşizan saldırıları, teori de sol etrafında toplanıp pratikte milliyetçilik kavramını faşizme ulaştırmaları başlıca özellikleridir.
yobaz özelliklerinden daha iyi özelliklerdir . en azından adam yakmazlar .
islamı, islam düşmanlarından değil de islam kaynaklarından öğrenene kadar hiç biri hakkında kötü konuşmamamızı gerektiren özelliklerdir.
washington'daki islam düşmanlarının ortak özellikleri, dincilikle saltanat süren arap şeyhleriyle çok iyi ilişkiler içinde olmalarıdır.
bir çoğu dış odaklı beslenir,
genellikle çağdaşlık ve laiklik sözcükleri kisvesinde türk insanına dinini ve dilini unutturmaya çalışırlar.
fakir fukara ve komünistlik edebiyatı yaparlar ancak giydikleri hem pahalı olup aynı zamanda yabancı markadır.
içki ve zinayı gençlere çeşitli oyunlarla şirin gösterip bu iki büyük günahı alışılmış günlük yaşamın bir parçası olarak inşa etmeye çalışırlar.
genellikle izdivaç, magazin, saçma sapan yarışma ve ahlak seviyesi düşük dizilerin yapımcıları ve sunucularılarıdır.
islamofobi terimi altında toplanacak kitledir. tarihin en büyük islamofobiği martin luther'dir. ancak birçok müslüman, sosyal paylaşım sitelerinde ismi geçen kişinin sözlerini paylaşıp durur. bu kişi aynı zamanda turcofobia olarak isimlendirilen 'türk düşmanlığı' gibi faşizan bir fikre sahiptir. ancak, yine sadece türk olmakla övünen birçok yurttaş da bu adamın sözlerini paylaşıp durur. dikkat edilirse, bu başlık altında yazanların da bu konuda herhangi bir fikri yoktur. islamofobiyi eleştirmek için açtığı başlıkta, islam olmayan, daha doğrusu kendisi gibi olmayana kin kusmuş ve aşağılamaya çalışmıştır. aynı islamofobiklerin yaptığı gibi. ayrıca, eğer müslüman olanlar temiz, olmayanlar pisse, bu amına koyduğumun arabistanı neden bu denli pis kokuyor? iki saatte bunalıp kusarsın. sanırım islamın temizliği, islamın doğduğu yere pek uğramamış. en iyisi teorilerinizi beyninizi kullanarak üretin. zira götünüzle ürettikleriniz bi sikime yaramıyor.
islamın, gözle görülür ritüellerini riyakarlıkla yapıp dindar görünerek insani değerlerin tamamını hiçe sayıp paraya güce ve iktidara tapan adi şerefsizlerdir.
ne zaman insanlar hoşgörüyü anlarlarsa o zaman dönüm noktası olacak. oturduğunuz yerden insanlara küfür etmek, laf sokmak vs. herkes için kolay ancak birşeyleri değiştirmek için de hiç çaba sarfetmiyorsunuz be abiler. gidin sorun neden bunu yapıyorlar, neden dininize küfrediyorlar, hiç mi merak etmediniz? sadece onların size yaptıklarını yapıyorsunuz. damgayı vurmaktan ve küfür etmekten başka ne yapıyorsunuz kendinize bir sorsanız?
Kendilerini islam adına patlatırlar, müslüman kanı dökerler.

En büyük ortak özellikleri budur.

Yoksa islami savunmak için mi patlatıyorlardı

Dur dur çok fena karıştırdım ben*

En bi müslüman benim diye ortada gezerler.
iktidarlarında halka zulmetmeleridir .
Yobaz kafalı insanlardır.
imam hatipli olmalarıdır.
Arabistanlı olmaları.
islamı kullanarak insanların duygu ve iyi niyetlerini suistimal etmeleridir.
karşı konulmaz bir cazibeye sahip olmaları. ayrıca kötüye düşmanlık neden suç olsun? bir tecavüzcü çıkıp toplumda bana herkes düşman deseydi o halde biz tecavüze uğrayanları mı suçluyor olacaktık?
bu ne saçma mantık.
dağda bayırda gebermeleri sütü kanı bozuk olmaları bazılarınında kemalist olmalarıdır. evet..
Muslüman olmalari.
zeki insanlar olmaları çünkü islama zarar vermek için kuran, hadisler ve şerri kuralları kullanırlar.
islam düşmanı olmaları
Kendini islamın muhafızı sanan akit taifesini köpek gibi kullanmalarıyla bilinirler.
Büyük bir kin ve nefret içinde oluşları. Ama kime? ama niye? Sadece bizim ülkemiz için konuşursak camiide küçükken dayak yemiş büyüdüğünde yediği dayak içinde kalmıştır. Ya da eski kafalı bir teyzemiz mini eteğine laf etmiş hanımın da gücüne gitmiştir. Ya da islamın gerçekten ne olduğuna dair zerre bilgisi olmadan "omoooo ol kosoyorlor, 4 koro oloyorlor" diyerek kendi kendini doldurmuşlardır. Efendiler/Hanımlar! islam şahıslara indirgenemecek kadar büyük bir dindir. Müslümanların hatalarını islam'a dayatmayın. Öncesinde de yazmıştım yine örnek olması için yazıyorum Yusuf islam (Cat Stevens) der ki: Müslümanları görseydim Müslüman olmazdım, iyi ki islamı Kur'an' dan öğrenmişim.
Tişikkirlir.
kokuşmuş olmaları.
cahil olmaları. kendilerini ilerici sanmaları. liste uzar gider...