1. 1.
  en taşşaklı müslüman necip fazıl'ın bile ''allah tanrının belasını versin'' diyebilecek kadar gözü dönmüş olduğuna göre doğru olan önerme.
  11 -20 ... konvers giyen komunist
 2. 2.
  madımak katillerinin yahudi, turan dursun'un uğur mumcu'nun katillerinin hristiyan, ikiz kulelere saldıranların budist olduğu düşünüldüğünde yanlış olan önerme.
  5 -1 ... konvers giyen komunist
 3. 3.
  tartışılır ancak necip fazıl denen karı düşkünü kumarbazın neresi taşşaklı müslümandır sorusu daha çok tartışılmalıdır.
  3 -6 ... ertan erdem
 4. 4.
  her geçen gün kesinliğini arttıran yargıdır. sonuna kadar doğrudur.
  4 -4 ... lord lokhraed
 5. 5.
  isam dinini bilemem de islam dininde adamı sikerler. hoşgörü demiyorum bak direk sikerler.
  8 -4 ... mudahil
 6. 6.
  islam dininin hoşgörü dini falan olmadığı gerçeği: yanlış bir önermedir. necip fazıl ''allah tanrının belasını versin'' derken eski türklerdeki gök ilahı olan ''tanrı'' kelimesini anadolu insanına dayatan ve 18 yıl ''allah'' demeyi yasaklayan zihniyeti kastetmiştir...
  5 -4 ... abdurrahman boztas
 7. 7.
  (bkz: ateistlerin kendilerini tatmin etme yontemleri)
  3 ... okudundaneoldu
 8. 8.
  islam dinine mâl etmekten ziyade müslüman kitlenin büyük bir bölümünün hoş görüsüz olduğuna inandığımdır. Cehalet, tabu ve daha bir çok şey.
  2 ... kupabira
 9. 9.
  necip fazıldan dini öğrenmeye çalısan kişi söylemi. mehmet akifin şiirlerini okusanız 5 vakit namaza başlarsınız. ayrıca bir tane kişiye göre dini yargılamak hiç kimsenin haddine değildir. islamın hoşgörü dini oldugunu nerden biliyorsun derseniz peygamberimizin hayatını okuyun ondan sonra konusun.
  1 ... gizemlipesimist
 10. 10.
  ''allah tanrının belasını versin'' lafını götünden anlamış yazarın dine saldırmaya devam ettiği yeni bir başlıktır.. necip fazıl orda "tanrı kelimesinin allah'ın 99 isminden biri olmadığına ve bu kelimeyi kullanmanın saçmalığına" dikkat çekmiştir.. o yüzden tanrı kelimesine bela okumuştur.. bilgisiz cahil kör küheylanlar ise balıklama atlamıştır..
  3 -2 ... sharinganstayla