1. ?.
  şeriat kurallarının bunu gösterdiği hede.
  3 -6 ... yalan dostum
 2. 1.
  safsatadır.
  "Kim bir nefsi, bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur. Andolsun, elçilerimiz onlara apaçık belgelerle gelmişlerdir. Sonra bunun ardından onlardan bir çoğu yeryüzünde ölçüyü taşıranlardır. (maide 32)"
  6 -2 ... omowale
 3. 2.
  islam düşmanlarının zannıdır.

  --spoiler--
  Kim, bir cana veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya karşılık olmaksızın (haksız yere) bir cana kıyarsa bütün insanları öldürmüş gibi olur. Her kim bir canı kurtarırsa bütün insanları kurtarmış gibi olur. Peygamberlerimiz onlara apaçık deliller getirdiler; ama bundan sonra da onlardan çoğu yine yeryüzünde aşırı gitmektedirler.(maide 32)
  --spoiler--

  demek ki neymiş. bilip bilmeden müslümanlara çemkirmemek gerekirmiş. inanmadığın ve saldırdığın dinin kitabını okumak gerekirmiş. sonra biz size okuyun dediğimiz zaman "okuyom ben yaa" demeyecekmişsiniz.

  ayrıca,

  (bkz: entry nick uyumu)
  5 -2 ... solipsistsosyolog
 4. 3.
  hålå yaşadığına göre, yok öyle bir şey. (bkz: öldürmeyen allah öldürmüyor)
  1 ... rancho
 5. 16777212.
  yav kardeşim sizi kim islama düşman yetiştiriyor anlayamadım gitti. Yav bu yahudiler öyle politikalar izliyorlar ki psikolojik olarak, türk bir ailenin çocuğu bile din düşmanı olup çıkıyor. Günümüzde dine küfreden bir insana özgür düşünce deyip destek çıkanlar, en sevdiği gruba biri birşey dese sülalesine küfürler yağdırıyor. Ölünce kurtarır sizi o grup. Dünyada sallamıyor sizi lan o adamlar.
  -1 ... tekhobisicaseykekyemek
 6. 16777213.
  maide 32 ile çürütülemeyecek önermedir. zira şeriat kurallarıyla öldürülen insanın, "haklı" olarak öldürüldüğü varsayılıyor. maide 32 "haksız" yere öldürülürse kısmını vurguluyor.
  ... cupping tester