1. 1.
  hoşgörü dini olan islam'ın ilginç yönlerinden biri. bana göre baya abartı.

  ''Konuyla ilgili Hadis-i Şeriflerde "deve hörgücü gibi saçları bağlamanın uygun olmadığı" açıkça ifade edilmiştir. (bk. Müslim, Libas 125) Kadınların başlarının deve hörgüçlerine benzetilmesi çeşitli bağ ve sargılarla sararak onları büyüttükleri içindir. Saçların deve hörgücüne benzetilmesi saçların açık veya kapalı olarak toplanıp yüksekçe bağlanması şeklinde de anlaşılabilir.''
  2 -2 ... delicious
 2. 2.
  ben de diyordum, islam hoş görmüyorsa, bu türbanlılar neden tas kafa gibi geziyorlar?ayrıca çok ta tınn
  1 ... me and you and a dog named boo
 3. 3.
  asıl hoş görülmeyen ; müslim' i kaynak gösterip islam' ı yorumlamaktır.
  2 -1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 4. 4.
  "deve hörgücü" olarak bahsedilen mesele başörtüsüdür. yani topuzda sorun yok, ama eşarbın altındaki topuzu yukarı doğru yapıyorlar ya, sanki içinde bi kafa daha var gibi o hoş görülmüyor hadiste.

  türban şöyle türban böyle diyenler ayrıca seslenmek istiyorum. öncelikle türban değil eşarp ya da başörtüsü. türban erkeğin başına bağladığı örtüdür, hindularda görürsünüz mesela. başörtüsünü yanlış takan ya da mantığını anlamamış ablalarımız var elbette ama burada yapılması gereken o insanı uyarmak. burada boş boş laflar etmek değil yani.
  1 -2 ... zirdelisair
 5. 5.
  sözlükteki islam alimleri tarafından beğenilmemiştir.
  1 -1 ... dilci
 6. 6.
  islamcılar eften püften takıntılarından biri dahadır. bu ne kardeşim o öyle olacak bu böyle olmayacak, yok o caiz, yok bu haram, yok o mekruh, sizin bu söylediğiniz saçmalıkların hiçbirinin islamla dinle falan alakası yok.

  yaradanın böyle antin kuntin boş işlerle uğraşacağını hiç sanmıyorum. bunlara takılan için ise söylenecek tek bir söz var. bunlara inanan maldır. evet.
  -2 ... vagabond heart