bugün

Günümüzün bakire olamayan kızları.
Kur'an'a göre haksız yere kimse öldürülmez. kuran ''Dinde zorlama yoktur.'' der.
"Sizin dininiz size, benimki bana" diye ayeti olan dinde ateistlerin katli vacip olması acınası bir durumdur.
normal şartlarda sadece adam öldürenler. o da kısasa kısas olduğundan. bunun dışında fetva gerekir.
mürtedlerdir . din telkin edilir . kafasını karıştıran şeyler izah edilir .ısrarla küfre devam ederse diğer insanları zehirleyip ahiretlerini yıkmalarına engel olmak için öldürülür .yıkanmaz ,kefenlenmez ,namazı kılınmaz .
islam dinine mensup olmayan, farklı inançlara sahip, farklı kültürden gelen, farklı düşünen, farklı giyinen, farklı yaşayan herkes.

"benim dinim bana, senin dinin sanadır" şeklinde tercüme edilen kafirun suresi 6. ayeti sadece islam taciri şakirtler mağdur ayağına yattığında geçerlidir. diğer tüm koşullarda tevbe suresi 29. ayeti geçerlidir. diyanet tercümesi şu şekilde:

"kendilerine kitap verilenlerden allah’a ve ahiret gününe iman etmeyen, allah’ın ve resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din islam’ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın."
recep tayyip erdoğan, kemal kılıçdaroğlu, devlet bahçeli, ahmet davutoğlu, necdet özel, kuvvet komutanları, valilerin önemli bir kısmı, ayrıca akp ye oy veren herkes.

islam dinine göre katledilmeleri zorunluya yakın tavsiye edilen kişilerdir.
ne kadar doğru bilmiyorum ama bir arkadaş namaz kılmayanlarında katlinin vacip olduğunu söyleyip yan yan bakmıştı, gülerek..
mürtedler'dir.

(bkz: mürtedlerin ölümü haketmesi)
(bkz: eşcinseller)
islmada mürted ölür. ( yani dini terk etmiş kimse) müslümansan çıkarsan ölürsün. ancak şöyle bir şey var ki( bu zaten acımasız da isam diye o kadar olur) küçük bir çocuk islam etkisinde büyüyor ve bugün bile laik bir ülke olmamıza rağmen çoğu çocuk yaşta buna bulaşmış insanlar. yani bir irade göstermediği halde sırf müslüman bir ailede doğduğu için bir çocuğun büyüyünce düşündüğünde bundan vazgeçmesi neden öldürülme sebebi olsun?

ayrıca hemen öldürmüyorlar, sevgi dini islam asla hemen öldürmez, uyarıyor, konuşyorlar( konuşma derken naber nasılsın değil, şüphelerin nelerdir falan filan bunları gideriyorlar) sonra hapsediyoralar diretirsen öldürüyorlar.

alın size islamofaşizm. sevgi dini islam asla konuşmadan öldürmez.

1) kim dînini değiştirirse onu öldirün.

(buhârî, sahîh, istitâbetü-l-mürteddîn kitâbı, mürtedin hükmü bâbı, :6922)

2) "kim dînini değiştirirse boynunu vurun."

(mâlik, muvatta, kitâbu-l-akdıye, bâbu-l-kadâ fîmen irtedde anil-islâm: 15, sh:736)

"kim dinini değiştirirse onu öldürün" [el-buhârî, es-sahîh, cihâd, 149; ebû dâvûd, es-sünen, hudûd, 1; et-tirmizî, es-sünen, hudûd, 20; ibnu mâce, es-sünen, hudûd, 2.]

"müslüman bir kimsenin kanı ancak üç şeyden birisi ile helal olur. zina eden dul, cana karşılık can ve cemaatten ayrılıp dinini terkeden kimse" (buhârî, diyât, 6; müslim, kasâme, 25, 26; ebu davud hudûd 1).
https://www.59saniye.com/ateistleri-oldurun-fetvasi/
müslümandan daha hadisçi olan fesat ateistler.
bunların önce parmaklarını kesip kulağına sokmak lazım.