bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kadının cinselliğinden yararlanmak kocanın hakkı olduğu gibi, erkeğin cinselliğinden yararlanmak da kadının hakkıymış.

  Erkeklerin kadınlar üzerinde hakları olduğu gibi, kadınların da erkekler üzerinde hakları vardır. Erkeklerin kadınlar üzerinde hakları bir derece daha fazladır.Bakara Suresi : 228

  ayrıca hz. muhammed in:

  -Kişi karısını yatağa çağırdığı zaman (bir özrü olmadan) kadın gelmekten kaçınır, kocası da bu sebeple ona kırgın olarak gecelerse, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler.

  -Size cennetlik kadınları tanıtayım mı? Onlar bir hata ettikleri veya kocaları tarafından bir haksızlığz uğratıldıkları zaman kocalarına karşı: Seni hoşnut etmedikçe uyumayacağım diyebilen kocalarına düşkün kadınlardır.

  diye bir hadiside mevcutmuş.
  3 -4 ... ofkelialabalik
 2. 2.
  (bkz: islamda cinsellik)
  -1 ... disikartal
 3. 3.
  küçük yaşlardan başlar.

  6 mıydı 9 muydu neydi öyle bir şeydi galiba. şimdi bunu daha iyi anlamanız için bkz falan verirdim ama gerek yok. zor iş.

  (tabii bunlar kızlar içindir. erkekler için pipisi olsun yeter)

  edit: sanki ben yaptım anasını satıyım.. neyse siz eksileyin belki meşrulaşır.
  10 -18 ... sir isaac
 4. 4.
  islamda sevisilmemesi gerektigini bildiren emirsel yolla aktarilmis tumce. iki durak sonra otobus bosaliyor, orada sevsirsiniz.

  saka! hahahaha..
  komik ama, di mi?
  - borgir!

  anal iliskinin yasak oldugu bir sevismedir efenim. ahmet hoca'nin tanimi bile yarmaktadir, video.google.com a girip bi aratiniz efenim.

  ayrica ezan ile yapilmasi gerekir. yani bence oyle olmalidir. ama olmasin vaz gectim. su saatleri biraz ileri alsinlar, 9 civari iyidir ornegin. hayir yani ben orada acmisim emperor, muezzin araya girip ritmimi bozuyor, neyse sinirlendim bak yine.
  -6 ... revolter00
 5. 5.
  niyet önemlidir.

  +niyet ettim allah rızası için ....
  1 -3 ... ofkelialabalik
 6. 6.
  Hadislerle tavsiye edilen olay. Erkeğin , karısını da düşünerek , birleşmeye başlamadan önce güzel sözler söylemesini , aşırıya gitmeden ( fazla uzatmadan ) eşiyle oynaşmasını tavsiye eder. Ayrıca karısını da düşünerek boşalır boşalmaz yanından ayrılmamasını tavsiye eder. Hadisler dikkatle incelendiğinde eşlerin yataktaki karşılıklı mutluluklarına verilen değer anlaşılacaktır. Anal ilişki haram kılınmıştır. Diğer her türlü ilişki eşlerin karşılıklı onayına bırakılmıştır. Ayrıca cevaz verilen evlenme yaşı bazı cahillerin zannettiği üzere 6-9 falan değildir. Kızlarda doğurganlığın kesinleşmesi başlar. Erkeklerde de meni denilen ve gusl gerektiren durumun netleşmesiyle başlar.
  4 ... lebejola
 7. 7.
  (bkz: misyoner pozisyonu)
  -1 ... butch coolidge
 8. 8.
  peygamberler için : bırakınız sevişsinler...

  halk için : sevişmek zinadır, zina günahtır..

  sonra da islami toplumlardaki sapkınlık oranı neden diğer dinlere mensup toplumlara göre daha fazla..bu arada evet, istatistik de bir bilimdir..kaynak götümüz değil yani..hemen bana doğru sallamayın diye söylüyorum..
  2 -3 ... nobran ne ya
 9. 9.
  peygamberin seyhlerin 30-40 cariyesi bir o kadarda karısı olur.

  halksa abazalıktan ölür.

  müthiş bir çelişkidir. islamda sevişme. kadınlar seks objesi tarla bacı gibi edilgen sıfatlarla görüldükleri için savişmek istemezler.
  -2 ... halk komiseri
 10. 10.
  kalkan bir çük ve ıslak bir vajina gerektirir.
  1 -1 ... ahengidar