bugün

Olabilir, ben milletin bu kafa kesme olayına neden kafayı bu kadar taktığını anlayamıyorum. Hahahahahaha.
(bkz: işte gerçek islam tamda bu)
Olmaz mı, kafa kesmek, kız kesmek, yol kesmek...
(bkz: peygamberimiz de böyle keserdi)
Haydi lan ordan kur ani gozunle okuyup nerenle anlıyorsun yüz karasi? Düz mantik. Resulullah yahudinin kellesini kesmiste siz niye eteklerini opuyorsunuz katil herifler. Ulan varya yemin olsun bu sozlugun ateist leri sizden çoook insancıl ve Islam olmaya daha yakinlar. Laiklik sizin seriatiniza bin basar dinden habersiz cahiller. Bizler okuyacağız. Çocuk larimiza islami en güzel şekilde öğreneceğiz. Cahil kalmayacağız.

Tekraliyorum kiciniz yiyorsa israile saldirin. Uc yahudi öldürün. Yoksa irak ve Suriye'de Haçlı ve Siyonist lerin eli olarak kalacaksın iz.

Ulan bu din desene kelle keserek korku vererek yayıldı. Defol lan yüz karasi cahil. Bizim mezhep imamlarimiz var. Alim ve ulemalarimiz var. Mezbaacilardan sadece kafa kesme öğrenilir islam değil. Allah in laneti zalimlerin üstüne olsun. Allah dinini munafiklardan kurtarsin..
kafa kesilebilir. suçuna göre. suçsuz insanlara zulmedilecek değil. bir idam çeşididir. kafasını kesersin asarsın acısız ve çabuk olması için bu yötemler vardır. dışardan acı gözükebilir ama maktul için en kolayı da böyledir. kaide çabuk olandır. can çekiştirmedendir. yani günümüzde deaşın yaptığı gibi adam yakılmaz. caiz değildir. hz ali kendisine allah diyen 2 kişiyi yaktı fakat bu onun öfkesine yenik düşmesi ile ilgisi olabilir ibretlik yapmakla alakalı olabilir bilemeyiz fakat işin özü çabuk ölümdür. bugün insanlara bomba atıyorlar kıvranarak hastane koridorlarında ölüyorlar.
Hala insanların kafa kesmenin birini diğer yollarla öldürmekten farkının ne olduğunu söylemesini beklediğim başlık.
Maşallah maşallah isid ci cahiler Zümresi ateistlerin önünde islami Şamar oglanina dondermisler. Ateist ler alay ediyor isid ci lerde bunun fakinda resullah sas mi ve sahabesini insan kasabi olarak anlatmaya devam ediyorlar. Sanki ' islam bu ha sakın girmeyin bunlarin peygamber leride böyleydi' der gibi. Evet isid versiyon u islam = sadece müslüman kafası kesmek yahudi ye selam durmak. Ulan kiciniz yiyorsa israile saldirin, uc tane de yahudi kellesi kesin. Yiyormu? Sıkıyor değilmi patron a karşı!

Bu cahil zumrenin sığındı gi Muhammed 4 bedir savasi esnasında inmiş. Müslüman lar müşrikler lerden sayica çok az ve güçsüz. Kafirler savaş açmış peygamber Efendimiz hep esir almış. Allah ta müslüman larin sayica az ve güçsüz olduklarini eserleri bile kontrol edip muhafaza edemryrceklerini ve bu esir alma işinin dusmana caydiricilik vermediğini söyleyerek öldürmeyi, düşman zayifladiktan sonra esir alip savaştan sonra da ya karsiliksiz yada fidye karşılığında birakilmalarini emretmistir. Bu gayet doğal bir durumdur. Savaş ta iseniz ve düşman sizden kat kat güçlü ise hepsini esir alsaniz zapdedemezsiniz. Bu islamin dogus yillarina zayif yillarina ait bir ayettir. Islam guclenince halifeler döneminde hep esir alinmistir.

Da bu ayetten irakli suriyeli müslüman larin katledilmesi hükmü nasıl çıkar anlaşılır gibi değil.

En iyisi siz samimi iseniz vr yine üstüne basarak söylüyorum ; kiciniz yiyorsa israile yani patronlariniza maas odeyenlerinize saldirin duruma göre uygularsiniz bu ayeti. Tabi yiyorsa. Yiyormu????????????
Lan sen cik aradan ateist bozuntusu. Daha ananin yikadiği kicla duruyorsun. Bu olanaklari, bu guveni öyle oturduğu n yerden sagladin. Üstünde volta atip gezip tozdugun topraklar kanla dolu. Atalarinin döktüğü kan sayesinde bugün namusun ve hayatin var. Dört duvar arasindan böyle insanlik telkini veriyorsun. Bu kan döken adamlarin badindada Atatürk lenin stalin yani hayran olduğun adamlar var. Tufrkle nasıl kafasina sikiyorsan okla vi Kılıçla da düşmanı sana zarar vermeden etkisi z hale getirmek icin boynuna vurursun. Neyse muhatap im sen değil sin.

Ayrıca bir insan Allah in adını anarak bir haram islese kafir olur. Müslüman im diyen bir kişiyi kafir diye olduremezsin. Oldurursen haram işlemiş olursun. Allah in adini anarak oldurursen de kafir olursun.

Yine masum bir kafiride olduremezsin. Allah in adini anarak oldurursen kafir olursun. Yani Alahu ekber deyip cehennem e dalan ilk lerden olursun muhtemelen.
E var..

(bkz: kurban bayramı)
Birde şu ateist lerin cahilce hiçbir şey bilmeden bir konuya dalmalari yokmu? Adam kur an okumamis, hadis okumamis hemen hop hopluyor. Adam elestirecegi şeyi gider bir arastirir.
Bazi ateist ler de araya giriyor kurban bayrami diye.
Senin ovundugun atan Çanakkale savasinda düşmana gül atmis gibi konuşuyorsun. Top mermisiyle dusman cesetlerini ysmaclara sağanak sagnak yagdiran peygamber degildi cahil herif. Ne yani ogun şeker bayrami mi idi. Mustafa Kemal düşmanı bin parçaya bölümü kahraman peygamber dusmanin boynunu vurdumu zalimmi oluyor?
Ben cehennemde yanacağımı biliyorum ama en çok da sizin gibi şerefsizler de yanacak diye seviniyorum.
Ulan, karıncayı bile incitmeyen en sevgili hz. Muhammed mi yapmış bu dediklerini? Her zaman örnek teşkil olmuş ve canımdan çok sevdiğim hz. Ali mi demiş bunları?
Mezhep imamlarına bakmayacağım. Mezheplerinizin canı cehenneme. Ben hz. Muhammed'in allahın resulu olduğuna ve hz. Ali'nin de onun vekili olduğuna tüm yüreğimle inanıyorum (Eşhedu enne muhammeden abduhu ve rasulu ve eşhedu enne aliyyen veliyullah) sen benim adımı istediğin şey koy hatta müslüman değil de. Zaten sizin dininizle benim dinim aynı değil hiçbir zaman da olmayacak. Sizin talkan'da türkleri katleden emevi zihniyetiniz şimdi ışid adı altında aynı zihniyetle sırf şii diye sırf sünni diye türkmen katlediyor daha kötüsü dini bozarak bu yaptığına kılıf uyduruyor en sevgili olan rasul ve vekilini bunlara alet ediyor işte bu yüzden soğuyorum islamdan.

Sana daha kesin bir şey söyleyeyim mi çocuk?

" kim masum bir insanı öldürürse bütün insanlığı öldürmüş gibidir. "

- maide/32.
islam varlığını kafa kesmeye borçludur, ayrıca kılıçla yayılmıştır.
Şimdi de bir hadis inkarcisi çıktı bende varim dercesine. Ulan hadisler yoksa peygamber in rolu neymiş dinde? Katiplikmi? Cahil alimlerinin sözleriyle amel edip kur an yoruyorsunda peygamberin sozlerinimi begenmiyorsun.
Allah allah. Yav siz nerden turediniz. Meshepleri saymazsiniz ama mezheplere gore amel edersiniz.
Peygamber in sözleri degersiz hoca larinikisi değerli. Suna bak Allah aşkına. Haydi deseki yalan hadis zayif haydi hasen hadis lere uyulmaz, öyle de degil.
Islam kur an ve sünnet ten; bunlara uyan alimlerden ogrenilir
onun adına sünnet olmak deniyor.
başka yok zaten.
var, islamda değil bütün dinlerde, gelmiş geçmiş bütün toplumlarda kafa kesmek, adam asmak, çarmıha germek ve daha bir sürü adam öldürme şekli var ama şunu iltifat olarak alıyorum diğer dinlerde zaten vicdan yok onlar öldürüyorlar ama sizin ki kadar güzel olan bir din bunu nasıl yapabiliyor diyorsunuz evet hakkınız var buraya kadar. kafa kesmek toplumun refahı içinse olmalıdır, karışıklığı önleyecek daha bir çok insanın ölümüne engel olacaksa olmalıdır. sizden önceki toplumları yargılarken daha dikkatli davranın. bir de bok atmak isteyenler var bundan hoşlananlar onlara hiç değinmiyorum, boklarında boncuk aramaya devam etsinler belki bulurlar.
(bkz: olma mı)
yoktur, olduğunu söylemek kafirliktir.

enfal12'de, öldürülmeleri veya asılmaları denmiş ancak kafasının kesilmesinden söz edilmemiştir.

muhammed 4'de boyunlarına vurun cümlesiyle boyunlarını kesin manası birbirinden farklıdır.

islamı kendi kafasına göre dizayn etmek isteyen yahudiler maalesef bu cezanın varlığına halkı ikna ederek kendi kurdukları terör örgütü "ırak şam israil devleti" lehine propaganda yapmaktadır. geberesiceler.

islamda savaş esnası hariç kafa keserek idam diye bir şey yoktur, tanımsızdır. vardır diyen kişi sanırım ya mossad ajanıdır ya da orrospu çocuğudur.

saygılar.
önemli olan hangi sekilde öldürüldüğü degil ne diye öldûrdüğüdür . sen yapmazsan o yapar ne demek amk. mevsi müdafaa olur tamam. savunmak icin öldürürsünde senin dayattin inanc sistemini kabul etmiyor inkar ediyor vs diye öldürmek dinden çıktı degistirdi diye öldürmek islamın hicte ögretilen gibi adaletli olmadığının göstergesidir. bunlar tamamsa isid bugün yanlış bir şey yapmıyor cami türbe her turlu tapinilan taş olarak adlandırıla bilir yok edilmeside dogrudur o zaman ne diyelim.
önemli olan hangi sekilde öldürüldüğü degil ne diye öldûrdüğüdür . sen yapmazsan o yapar ne demek amk. mevsi müdafaa olur tamam. savunmak icin öldürürsünde senin dayattin inanc sistemini kabul etmiyor inkar ediyor vs diye öldürmek dinden çıktı degistirdi diye öldürmek islamın hicte ögretilen gibi adaletli olmadığının göstergesidir. bunlar tamamsa isid bugün yanlış bir şey yapmıyor cami türbe her turlu tapinilan taş olarak adlandırıla bilir yok edilmeside dogrudur o zaman ne diyelim.
Sanirim vardir. (bkz: kelle kesmek)
gerçek islam bu değil?
islam dininde "cihat" çok önemli bir yer tutsa bile, hoşgörü kısmı daha agir basar. islam da Kurban keserken bile hayvanın gözlerini kapatıp, başını oksuyorsun ve Allah yolunda, Allah için kestiğin için dualar ediyorsun. islam dini bir insanin kafasını kesmeye nasıl müsade eder? islam dini altında haçlı ordusu dibimizde ülkeleri kan gölüne çeviriyor ve framing yaparak islami tüm dünyaya kotu gösteriyor. Geniş perspektiften bakılırsa her şey daha net görülür.
güncel Önemli Başlıklar