1. 1.
    sürebildiği yere kadar sürecek düşmanlıktır. zira eşcinsellik doğaya, insana ve normlara aykırı bir giyinştir. eşcinsellik asla kabullenilemez. eşcinsellik tercih değil hastalıktır. ruhlarını bu saçma düzene satan sistem bireyleri her ne kadar kabul etmeseler de.
    1 -8 ... al hadji
  2. 2.
    eşcinsellik karşıtlığı tüm dinlerde vardır.
    bunu sadece islamiyete atfetmeyelim. lütfen!

kaldı ki, fikrimce islamiyet homofobik değil homoseksüelliği desteklemeyen bir dindir.
    ikisi arasında fark var.
    homoseksüelliğe karşı olmak, düşman olmak başka; eşcinselliğe destek vermemek başkadır.
    2 ... mackenzie
  3. 3.
    bir çok insanın dindar olmasına sebeptir.eğer dinim eşcinselliği yasaklıyorsa ben bu dine inanırım arkadaş.

eşcinsellik içten gelen bişeyse bile kişi nefsine hakim olmalı ve herhangi bir ilişkiye girmemelidir.
    ... kendim
  4. 4.
    eskide kalmış hadisedir... bugün, muhafazakar eşcinseller'in sayısında ciddi bir artış söz konusudur. tabi bu noktada kimi modern fıkıhların(cemaat şeysilerinin) eşcinsellere yönelik "yapıcı" fetvaları da esas olmaktadır.

misal bir eşcinsel haham yamağının lafına bakarak onlarca insanı(aralarında suçlu olanlar varsa dahi suçsuz olanlar da vardır) "tutuklu" yargılayabiliyoruz.

veya ne bileyim başka bir muhafazakar eşcinselimizin defilesi için bütün kongre salonlarımız hazırkıta bekler hâlde...

he bunların din ile ilgisi nedir? diye soracak olursak da cevap basit. din ile ilgili değilse dahi dini sömürmek konusunda doktora yapanlarla yakından ilgilidir. bilmem anlatabildim mi?
    1 ... poisonx
  5. 5.
    islamda olmayıp islam dünyasında olan düşmanlık. pek meraklılar kur'an ve hadislerdeki nefret, kan ve savaşı ayıklayıp sevgiyi, saygıyı, kardeşliği yok saymayı. kur'an yorumlanamaz deyip kendileri yorumluyor mücahit tosunlar. ne diyim, allah affetsin.
    1 ... orboris
  6. 6.
    okumaya devam ettiğiniz takdirde, göreceğiniz soruyu aklıma getiren yargı... *
    oğlancılığın en yayın olduğu ülkelerden biri, hayran olduğunuz arap ülkeleri değil midir efendim? ah, peki ya o %100 müslüman şeyhlerin oğlanlardan oluşan haremlerinin olması? ne düşmanı len. müttefik olmuş herifler eşcinsellikle.
    1 ... yigitheart
  7. 7.
    karısını kutu kaplar gibi kapatan bi adam eşcinselimsinin önde gidenidir bence.osmanlı'da oğlancılık ünlüydü,tanıdığım bir çok eşcinsel kendini islam'a adadı.ama hala hepsi ibne.bence oğlancılığın,pezevenkliğin,kadın satıcılığının kitabını yazmış olan arapları ve onların dinini dikkatli irdelemek gerek.
    ... pinkman
  8. 8.
    islam hiçbir ırkı, toplumu, ibneleri vs. düşman olarak görmemektedir. sadece karşı cinse özenmeyi (ibne yada travesti olmayı) haram kılmıştır. tüm ibneleri öldürün, travestilerin başını kesin diye bir ayet yoktur. mevlana'nın bir sözü ile özetlenebilir'' ne olursan ol gel''
    (bkz: ibnelere prim vermeyin) bu entry ile bile vermiş oluyorum ama neyse.
    ... ben hakimim masum bey
  9. 9.
    islam dünyasının geri kalmasındandır. suçu islama atmak mı, asla. eğer bir suçlu varsa bu islam değil, islamı yaşayan insanlardır. bu insanlar ki hayatını tek bir kitaba göre yönlendirmiş, içinden çıkamadığı konulara da "günah" damgasını yapıştırmıştır. bu eskiden günümüze böyle gelmiştir, böyle gittikçe de bu bakış açısı asla düzelmeyecektir.
    ... bad influence
  10. 10.
    eşcinsellik insanoğlunun yapabileceği en büyük sapıklıklardandır. hayvanlarda bile gözlenmeyen eşcinsellik insanların hayvanlardan daha da aşağıda oluşunu gösterir. tarihte sırf eşcinsellikleri sebebiyle helak edilen kavim vardır. islam da insana yabancı, insanın değerini azaltan, insanı saptıran, onu aşağılayan her türlü eyleme karşıdır.

eşcinselliğin meşru ve normal oluşuna dair akli, mantıklı, bilimsel hiçbir bilgi yoktur. bazı bilimsel kurumların eşcinselliği meşru göstermek için bir takım çalışmaları olmuştur. pet şişelerin kimyasıyla oynanıp hormonların düzenini bozarak insanlara eşcinsellik eğilimi aşılamak gibi.

eşcinsellik meşrudur diyenlerin cevaplayamadığı, eşcinsellik doğal bir şey olsaydı hayvanlarda görülmez miydi, şeklindeki soruya yine genetiğiyle, hormonlarıyla oynayarak bazı hayvanları örnek göstermişlerdir. bilmem ne okyanusunun bilmem ne adasının bilmem ne kıyısındaki bir hayvanın bilmem kac milyon yıl önceki kalıntılarına göre şu hayvanda eşcinsellik görülmüştür gibi açıklamalar bizleri güldürmekten öteye gitmemiştir.
    1 -2 ... omowale