bugün

Bir gün islam'ın yalan Allah'ın da gerçek olmadığını anlayacaksınız. O zaman bu savunduğunuz durumun bir anlamı kalmayacak.
islam düşmanlarının iyice azıtması dediği de insanların din hakkında mantıklı sorular sorması ama mantıklı cevaplar alamaması ha. bu dünyadaki her şey eleştirilebilir, tartışılabilir ve sorgulanabilir. işin içine hakaret girerse zaten eleştiren taraf haksız olur. bitmiyor algılarınız ve palavra mağduriyetleriniz. islam düşmanı dediğiniz tayfa en azından terör örgütü kurup kafa kesmiyor, kadınları kırbaçlamıyor. gören de camiler yıkılıyor, insanlar zorla ateizme geçiriliyor sanacak. zorbalık, hakaret dincilerin işidir.
Herkes eleştirisinde özgürdür. Yalnız tutup Kur'an yakmadan ve küfür etmeden yapmak kaydıyla... iman ispata muhtaç değildir. Adı üstünde; görmeden görüyormuşçasına kalben tastik etmektir. Dinciler konusunda çoğuyla aynı şeyi düşünüyorum. Dini manivela olarak kullanıp menfaat elde eden herkes islam düşmanıdır ve kansızdır. Bu tanım ateistleri kapsamaz; çünkü o da bir inaçtır. Herif Allah'a inanmıyorsa kendince sebepleri olabilir. Allah hidayet versin, ne diyelim. Allah'a iman ettiğini söyleyip, o ulu kudrete sırf menfaat için istediğini söyletmeye! kendince çalışan köpeklerin şerrinden O'na sığınırım.
islam düşmanları ateşle oynuyor. Kimse Sabır taşı değil. Müslümanlara hem sözlü hem de fiziksel olarak sürekli bir saldırı var. Her gün başka bir provokasyon.
sizin derdiniz azıtmak değil, sizin derdiniz islam...
islama düşman olanlar var diye yapılan algı çalışması, şeriat getirmek için cumhuriyet düşmanı vatansız hainlerin ürettikleri bahanelerden biridir.
ibretlik sonuçlar doğurana kadar devam edecektir.
bir kaç emsal niteliğinde bedel caydıracaktır mutlaka.
tatavaya gerek yok fazla, herkesin kantarı belinde!