bugün

--spoiler--
hukuk yok mu kardeşim bu ülkede bu ne rezillik böyle?
--spoiler--

Hukuk olsa, "kafirleri nerede bulursanız öldürün" diyen bir kitap halkı kin ve düşmanlığa teşvikten yasaklanırdı.

Daha yasaklanması I gerektirecek birsürü ayet varda, bu bile yeter.
Kafirler hadlerini bilip, kuduz köpekler gibi saldırıp, kan dökmediği sürece o nerde bulursanız had bildirin ayeti geçerli olmuyor kafir.

hayırdır? Senin sıkıntın ne acaba?
görsel
Karınca zevale yakın kanatlanır. Bizim sabrımızı sınamayın. Kaybeden siz olursunuz.
--spoiler--
kuduz köpekler gibi saldırıp,
--spoiler--
Kuduz köpek gibi saldırmak derken zamanında kabedeki insanların inandığı putlara saldırıp kırmaktan bahsediyorsun heralde...

Müslümanlar yapınca oh oh ne güzel,
Müslümanlara yapılınca kuduz köpeklik.
düşmanları istedikleri kadar kudursun, anın mücadeleleri içinden sesleniyoruz;
''istikbal islamındır!''

salih mirzabeyoğlu
dünyadaki tek din islam olsa ve tüm insanlar bu dine inansa bile kendi içlerinde birlik olamayacak adamların kendilerine düşman yaratma çabaları. kendi içinde farklı mezheplere bile saygısı olmayan insanların saygı beklemesi ayrı bir komik. ayrıca islam düşmanı diye adlandırdıkları kesim en azından kafa kesmiyor bir de o yönden bakmak lazım.
1937 yılından beri Cumhuriyet tarafından korundu islam. 20 yıldan beri kullanan dinciler azıtttı. Doğru düzgün tespit bile yapmıyorsunuz cahiller. Bir bildiğiniz yalan, talan, iftira.
Ne dereceye kadar din düşmanlığı yapmalarının normal karşılanacağını merak ediyorum.
Bir gün islam'ın yalan Allah'ın da gerçek olmadığını anlayacaksınız. O zaman bu savunduğunuz durumun bir anlamı kalmayacak.
islam düşmanlarının iyice azıtması dediği de insanların din hakkında mantıklı sorular sorması ama mantıklı cevaplar alamaması ha. bu dünyadaki her şey eleştirilebilir, tartışılabilir ve sorgulanabilir. işin içine hakaret girerse zaten eleştiren taraf haksız olur. bitmiyor algılarınız ve palavra mağduriyetleriniz. islam düşmanı dediğiniz tayfa en azından terör örgütü kurup kafa kesmiyor, kadınları kırbaçlamıyor. gören de camiler yıkılıyor, insanlar zorla ateizme geçiriliyor sanacak. zorbalık, hakaret dincilerin işidir.
Herkes eleştirisinde özgürdür. Yalnız tutup Kur'an yakmadan ve küfür etmeden yapmak kaydıyla... iman ispata muhtaç değildir. Adı üstünde; görmeden görüyormuşçasına kalben tastik etmektir. Dinciler konusunda çoğuyla aynı şeyi düşünüyorum. Dini manivela olarak kullanıp menfaat elde eden herkes islam düşmanıdır ve kansızdır. Bu tanım ateistleri kapsamaz; çünkü o da bir inaçtır. Herif Allah'a inanmıyorsa kendince sebepleri olabilir. Allah hidayet versin, ne diyelim. Allah'a iman ettiğini söyleyip, o ulu kudrete sırf menfaat için istediğini söyletmeye! kendince çalışan köpeklerin şerrinden O'na sığınırım.
sizin derdiniz azıtmak değil, sizin derdiniz islam...
islama düşman olanlar var diye yapılan algı çalışması, şeriat getirmek için cumhuriyet düşmanı vatansız hainlerin ürettikleri bahanelerden biridir.
ibretlik sonuçlar doğurana kadar devam edecektir.
bir kaç emsal niteliğinde bedel caydıracaktır mutlaka.
tatavaya gerek yok fazla, herkesin kantarı belinde!
görsel
islami dusuncenin partilesmesi sonucu ortaya cikan; gayet yerinde, anlamli bir baskaldiridir. islamcılarda islam dışında ne kadar düşünce varsa herşeye düşman.