1. 1.
    dinler ruh hastalıklarıdır. insanın gerçek dünyayla bağını koparıp akıl- mantık dışı öykülere ve bir kitaptaki saçma tüm kurallara uymasını sağlar.
    5 -6 ... cenkiss
  2. 2.
    senin dinin müslümanlara hakaret edecek kadar hastalıklı.
    benim dinim senin hakaretine susacak kadar mütevazi.
    10 -3 ... deepel
  3. 3.
    ruhu hastalıklı olanların (belli ki)düşüncesi.
    5 -4 ... aeneskral
  4. 4.
    islam bir ruh hastalığıdır
    4 -2 ... on birinci nesil izinli yazar
  5. 5.
    ruhu hastalıklı olanların düşüncesidir zira;
    bir kimsenin ileri sürdüğü sözlerden kişilik ve karakterine ayna tutmasina bir örnek;
    bir gün hz. ebubekir hz. muhammed ile karşılaşır, ona
    - sen ne güzel bir insansın ya muhammed , der.
    hz muhammed:
    - doğru söyledin ya ebubekir, diye yanıt verir.

az sonra ebu cehil yanına gelir ve,
    - sen ne çirkin bir insansın ya muhammed, der.
    hz muhammed ona da:
    - doğru söyledin, diye yanıt veir.

her iki duruma şahit olanlar bu iki kişiye verdiği yanıtları anlayamadıklarını belirtince hz muhammed'den şu açıklamayı dinlerler:

- ben ayna gibiyim, bana bakan bende kendini görür.

kuran ayetiyle onlara cevap veriyor;
    onlar ağızlarıyla allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar. hâlbuki kâfirler istemeseler de allah nurunu tamamlayacaktır.kuranı kerim
    5 -3 ... demirchess
  6. 6.
    işte siz (mü'minler) böylesiniz, siz onları seversiniz ve onlar sizi sevmezler ve siz kitabın tamamına îmân edersiniz. Ve sizinle karşılaşınca “Biz îmân ettik.” dediler, yalnız kaldıkları zaman, size karşı öfkelerinden parmak uçlarını ısırdılar. De ki: “Öfkenizden ölün.” Muhakkak ki Allah, sinelerde olanı en iyi bilendir. ali imran suresi
    2 -1 ... demirchess
  7. 7.
    ruh hastalığı olmasada gerekli reformları yapıp kendini geliştiremeyen çağa ayak uyduramayan birde üstüne en aptal insanların yaşadığı coğrayada etkili olan din dir.
    1 -3 ... fc yallah
  8. 8.
    Yok lan yuzum eksimedi sadece gotumle guldum,sana.
    3 -1 ... voledro
  9. 9.
    Onlar ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.kuranı kerim
    3 -1 ... demirchess
  10. 10.
    bütün inanışlar insanlığın kanseridir..

bu konuyu aşmış olan insan sayısı çok az olmakla beraber insanlığın bunu büyük çoğunlukla aşması çok da uzun sürmeyecektir..

evrimini tamamlamamış bir islam alemi kalmıştır..
    1 -4 ... maniacdepressive