1. 1.
    islam avrupadan gelse müslüman olurdunuz

Necip Fazıl ın bazılarının acınacak durumunu ortaya koyan, ayar veren sözüdür.

Kemalistlere selamlar ...
    3 -5 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    evet. bunlar türklük kültürünü kaybetmiş örf adetini dinini unutup tamamiyle batıya yaslanan sapkın kesmin adıdır kemalizm.
    2 -5 ... rebel12
  3. 3.
    Müslüman kişinin ahlakı nasıl olmalıdır bunu düşünmek gerekiyor. Her türlü pisliği yapıp " elhamdülillah müslümanım " demekle müslüman olunmuyor.

Kimsenin kalbini açıp bakmadım ama cami gibi kutsal sayılan bir mekanda evli suriyeli kadınla cinsel ilişki kuran imam herhalde müslüman olduğunu iddia etmesin.

Bu böyle bir şey değil. Hristiyan olup başka tanrıya dua edip insanlığın kurtuluşu için laboratuvar dan çıkmayan adam allah katında belki daha müslüman kim bilir.
    1 ... sassanach
  4. 4.
    doğuya sırtımı dönmüş birisi olarak, bırakın onu bunu karı yollayın amına koyim...
    -1 ... opus magnum ii
  5. 5.
    Çok doğru bir söylem .

Kişilerin yaptıkları inancı bağlamaz islam kusursuz ve mükemmel bir dindir kişilerin kusurları islam'a mal edilemez
    sassanach

Mesala bir papaz sapık diye tüm papazlar sapık mı oluyor? Hristiyan dini sapıkların dini mi oluyor ?

Yani kişilerin yaptıkları inanca ve diğer inanç mensuplarına mal edilemez önce bunu anla bu primitif düşünce biçiminden vazgeç
    -1 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    müslümanların haklı öfkesidir.
    2 -7 ... kartalbey
  7. 7.
    %100 doğru önerme.
    4 -1 ... depozitolupetsise
  8. 8.
    kendi değerlerimizi(ülkemiz-geçmişimiz-günümüz-insanımız) adeta hiçe saydığımız için ve ilginç şekilde bundan gurur duyduğumuz için tamamen doğru olan ifade.

çok büyük karaktersiziz he ben size söyleyeyim. evet evet. hiç öyle bana cem'cimin dediği gibi "ben ne ölcem lan o ölsün" ayakları yapmayın. payda da buluşan üzerine alınsın. salağa yatmayın. geçmişinize, gününüze, dininize, halkınıza, geleneklerinize, adetlerinize küfretmekten-aşağılamaktan büyük zevk alıyorsunuz. keşke bunu bilinçli yapsaydınız o zaman işte hakikaten saygı duyardım. yok aga yok yazmıyorum.
    -2 ... aeneskral
  9. 9.
    Bir Arap fantezisi.
    4 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  10. 10.
    islam Yine batıdan gelecek.önümüzdeki 50 senede islam avrupa'da birinci din olacak.
    1 -5 ... d i n o z o r u s