1. 1.
    Ülkemiz modernist ve çağdaşlarına yöneltilen bir soru.
    3 -8 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    Hıristiyanlıkta ortadoğudan geliyor yahudilikte bilgisiz cahil kardeşim diye cevaplanacak soru. Avrupadan gelen ve halen yaşayan dinler arasında sadece satanizm kaldı yunan mitolojisi felan hepsi yok oldu.
    10 -2 ... hercool
  3. 3.
    (bkz: olurdum)
    1 -2 ... selia
  4. 4.
    oğlum siz aptal mısınız?
    6 -2 ... f ucklife
  5. 5.
    islam leş bir din olduğu için gene de olmazdım. ayrıca hrisityan da olmazdım ki avrupada rönesansı yapanlar zaten hristiyanlığın yarattığı cehalete karşı bunu yaptı. bizim insanlarımız ise islam cehaletinin yarattığı çöküntüyü görmediği için biraz kafası çalışan onların aldığı yasaları aldı ama tutunamadı çünkü esas mesele senin bir şeyi kopyala yapıştır yapman değil kendi kültürün içinde bu cehaleti yenmendir. işte efendim diyorlar hristiyanlar ve yahudiler kendini modernleştirdi müslümanlar modernleştirmedi, bu tarihte yapılan en salakça tespitlerden biridir. aydınlamayı yapanlar hristiyanlar veya yahudiler değildi hatta bu aydınlanma onlar sayesinde değil onlara rağmen oldu. o yüzden batı yalakalığı yapacağım diye hristiyan şakşakçılığı yapmak aptallıktır.
    5 -12 ... crux ansata
  6. 6.
    şu anda müslüman olanların kaçı islam'ı biliyor ki?
    anne, baba müslüman olduğu için müslüman çoğu.
    ben de dahil.
    6 -2 ... barkhausen krakeri
  7. 7.
    Senden benden âlim olurlardı. piiiuuuu.
    ... teist
  8. 8.
    Bütün dinler. Ortadoğudan çıkmıştır,
    Yani arap yarımadasından.
    La hala geri zekalı aktrolle uğraşıyorum. Bi siktirin veletler..
    11 -2 ... kutsal cesi
  9. 9.
    olmazdık herhalde. Ayrıca hristiyanlık da avrupadan gelmedi. önce sen hayatını çaldığın milyonların hesabını ver de sonra hesap sor.
    -2 ... cenkiss
  10. 10.
    eğer bu hâliyle gelecek olsaydı, tabii ki hayır. eğer avrupa'dan kendilerine ait bir islam gelecek olsaydı, emirlerine ayetlerine...

şaka lan şaka! ben bir kitaptan, yok adamın birinden gelen emirlerle hayatımı sürdüremem. zaten doğaya, evrene inancım var, bunlar bana yeter. neymiş öyle kuran, muhammed filan?!
    -4 ... taciturnn