1. 1.
  Her yıl hac vazifesini TV'lerde duygusal duygusal göstertip hac zamanı milyon dolarları cebe indiren arapların emperyalizmidir bu. Her ne kadar ülkemizin markalar tarafından ele geçirildiğini biliyorsak bu da aynıdır.
  6 -2 ... zapatista6279
  #26221583 :)
 2. 2.
  tartışılmaz gerçektir. islam arap emperyalizmidir. arabın kültürü ile şekillenmiş bu din, insanları arabın kültürüne, diline, ritüellerine mahkum etmektedir.
  2 -3 ... sisli bir gece
  #29651768 :)
 3. 3.
  Gerçek islami yaşıyoruz diyenlere aldanmayin.
  Allahualem (Allah bilir)
  Orta doğuda mücahitler hem emperyalizme direniyorlar
  Hemde sizin bu arap dediginiz sahtekarlara direniyorlar
  Kufru def etmek için
  Küfür tek millettir.
  Adaleti uygulamak için
  Allah in emir ve yasaklarini uygulamak için büyük bir mücadele veriyorlar.
  Suudi arabistan daki maddi kaynagin
  100/1 olsa
  Yeterlidir bu mücadeleye
  Orta doğudaki ülkelere dikkat edilmelidir
  Onlar truva atidir
  Selametle.
  3 -5 ... cephetun nusra
  #29651844 :)
 4. 4.
  (bkz: yarak afedersin)
  ... enhasduygularinadami
  #29651858 :)
 5. 5.
  doğrudur, islam arap emperyalizmidir. islam yüzünden, bugün orta doğu da birçok millet araplaşmış, dillerini unutmuştur. örneğin;mısırlılar, bu adamlar firavunlar zamanında arapça mı konuşuyordu, arapmıydı bu adamlar, değildi. şimdi hepsine bak arapça konuşuyorlar, kendilerine arap diyorlar. islam birçok kültürün, milletin, dilin üzerinden tır gibi geçmiştir, orta doğuyu tek tipleştirmiş, araplaştırmıştır.
  3 -6 ... sisli bir gece
  #29957239 :)
 6. 6.
  Türklerin de kültürüne büyük zararlar vermiştir ancak tam olarak yok etmeyi Başaramamıştır. Bunda Başbuğ timur ve Atatürk ün rolü çok büyüktür.
  3 -2 ... turk torunuyum ben
  #29957340 :)
 7. 7.
  Emperyalizm konusunda batiya ayni tepkiyi vermeyen islama nefretlerinden dolayi Hersekilde karsi duran kisi dusuncesi. Bkz agzinla kus tutsan yaranamassin atasozunun cocuklari.
  2 -2 ... hitta diyenlerdenim
  #29957434 :)
 8. 8.
  Nasil bir emperyalizm oldugunu merak ettigim tez. Dunyada ortalama 1 milyardan fazla (duz hesap olsun diye 1 milyar kabul edeleim) musluman var. Arap nufusun sayisi ise 100 milyondan fazla. Simdi merak ediyorum kalan 800 milyon kusur insan neden arap degil? Neden arapca konusmuyor? arap medeniyetinin etkilerini (mimaride sosyo ekonomik hayatta) goremiyoruz? Neden ibadet sekilleri bile ulkeden ulkeye fark ediyor?
  Entellektuel(!) anti islamcilarin uydurmasi baska birsey degil.
  Ha evet bu iddiaya su bakimdan katiliyorum. 4 halife dineminde yanilmiyorsam hz.osman zamaninda arap yarimadasi disina yapilan seferlerde arap kulturu sefer yapilam bolgelere empoze edildi. Bu bolgeler orta asya. Ama gunumuzde orta asyaya baktigimizda nedense arap kulturunun etkileri onemli olcude kaybolmus durumda.
  Simdi beni bozmak isteyen kuzucuklar cikacak "pakistanin afganistanin dili arapca turkcedeki farcadaki kelimelerin bir kismi arapca kokenli yea" diyecek. Ulan hirt tarihte medeniyetlerin etkilesimi sonucu bir medeniyetten otekine illaki birseyler gecmistir bu dunyanin her yerinde ayni. Peki arap kulturu ne olcude yaygin oldugu cografyada ezici bir konuna gelmis?
  Misir kuzey afrika ulkeleri evet arap kulturunun cok etkisinde kalmistir ama buralarda bile berberi kulturunun etkileri yadsinamaz olcude yuksektir.
  2 -1 ... annesininminikkusu
  #29957655 :)
 9. 9.
  (bkz: Tamam)
  2 -2 ... professional slither
  #33054917 :)
 10. 10.
  islamdan kutsallığını çekip alın,geriye kalan tek şey arap emperyalizmi olacaktır .
  1 ... sisli bir gece
  #33054941 :)