1. ?.
  Almanya'da yaşayan Türk kökenli avukat Seyran Ateş tarafından yazılan ve 16 ekim'de yayımlanması planlanan kitabın ismi.
  -1 ... byjournal
 2. 1.
  kitabın yazarı kimse bu devrim asıl onun annesine gereklidir.
  ... kaantuncer
 3. 2.
  bekar bir kadın olup kız çocuguna sahip olmak belki ona göre farklı gelebilir. bir ülkenin kendine göre örf adet gelenekleri vardır. sex konusunda anlatmak istedigi tam olarak nedir anlamadım ama kitap içerigi herkes kim kime dum duma durumu ise almanya da kalsın gelmesin. kızlara sex yasak erkeklere serbest derken anlamsız olup erkek kiminle ilişkiye giriyor acaba ? bir aile baskısı durumundan söz edilecek ise bu türkiye degil dünya nın bir çok ülkesinde mevcut durumdur. (bkz: haydar dümen)in bir televizyon kanalında yapmış oldugu açıklama geldi aklıma '' vajina öyle bir tasarlanmıştır ki direk dogum özelligi için yaratılmıştır.''
  1 -1 ... elbette olsun
 4. 3.
  yapanlar yapıyor, devrime gerek yok
  ... iki kelime tek hece
 5. 4.
  muhtemel başlıklardan bir kaç tahmin.

  (bkz: islamda anal seks)
  (bkz: islam ve grup seks)
  (bkz: islam ve fetişizm)
  1 ... klima muhendisi
 6. 5.
  Haberi okuduğuma göre anlatılmak istenen şey; Ataerkil toplumda erkek çocuk istediği gibi gönlümü eğlendirebilir, istediği ile düşüp kalkar -ha evet bunu bi karşı cinsle yapar evet ama o karşı cins dinin ağırlıklı olduğu toplumda, erkek gibi özgür olarak yaşayamaz bunları ve anlatamaz. Anlattı diyelim direk orospu damgası yer. Erkek mi? yapar o canım. erkek o.

  Eğer yanlış anlamadıysam ve kitapta bundan bahsediyosa, bence gayet güzel bişeyden bahsediyo.
  1 ... chronicles of alcohol
 7. 6.
  islamda devrim filan olabilemez diyerek karşılanacak ifadedir.abesle iştigaldir.islamdan bir protest hareket çıkmaz.islam kadın-erkek ilişkilerine net bir sınır getirmiştir.kadınla erkeğin ilişkisi çok sınırlandırılmıştır.kurallar bellidir.sen ancak bu kurallara şahsi olarak uymazsın o kadar.yoksa islamda yenilik diye ortaya çıkıp bunu kimseye kabul ettiremezsin.
  ... gangbang
 8. 7.
  yazana da beyin devrimi gerektir.
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 9. 8.
  tamam, şahsen doğuştan abazan olduğumu kabul ediyorum, haftanın yedi günü, günün 24 saati seks düşünen bir bünyem var... neyse ne diyordum, islam'a seks devrimi gerek önermesinden ne anlamalıyız acaba? seks heryerde serbest olsun, zina günah olmaktan çıkarılsın falan gibi uygulamalar mı? samimi olmak gerekirse, buna bir yorum dahi getiremedim, öyle kitlendim kaldım vesselam...
  ... kizilmaske
 10. 9.
  islamda sanki seks kavramı yok...Müslümanlar nasıl çoğalıyorlar farklı bir metodla mı? islamiyet zannedilmesin ki cinsellik hakkında birşey söylememiş. islamiyet yaşamın her noktasına nufus etmiştir. Ama bunu usulünü bilmeden bir tabu haline getiren bizleriz. Yani var olan bir usulün işi bilmeyen biri tarafından yorumlanmasıdır.
  ... electroatc