1. 1.
  taytlı bisikletçilere ödülünü cumhurbaşkanı rte'nin verdiği bisiklet turudur.

  bisikletçiler kızlı-erkekli tayt giymek suretiyle, bir islam ülkesine yakışmayacak görüntüler sergilemişlerdir.

  hadi bisiklete bindiniz, bari şalvar giyseydiniz müminler...
  3 -6 ... inmyopinion
 2. 2.
  çok daha önemli konular vardır.
  (bkz: islam ülkesinde kadına şiddet oranları)
  (bkz: islam ülkesinde tecavüz oranı)
  (bkz: islam ülkesinde cinayet oranı)
  (bkz: islam ülkesinde kitap okuma oranı)

  bu liste uzar gider.
  2 ... mr drunkenstein
 3. 3.
  bu ülkedeki en büyük problemin tayt ve saç teli olduğunu bilmeyenler tarafından önemsizleştirilmeye çalışılan bisiklet turudur.
  1 ... inmyopinion
 4. 4.
  daha onemli konular var dedirtir. bunlari tartismak icin bir norvec refahina cikmalidir seviyemiz.
  1 ... walon
 5. 5.
  Ülkemizin %90 nı müslüman. Ve ülkemiz Laik bir ülkedir. Bırakın islam ülkesi ayaklarını. Daha önemli koular varken takmışsınız dine.
  ... neon20
 6. 6.
  Hep tersinden orneklem oluşturup mukayese kabiliyetimiz Gözalıcı bir hacme kavussun arzusuyla, ama batı da öyle göründüğü kadar özgürlükçü değil mealinde şikayetçi bir dil kullanırız ya, bunu yaparken evet hakliyiz ama hakikati ifade edecek curme sahip bir envantere sahip değiliz. Bir başkasının yanlışınin seviyesini belirlemek için kendi yanlisimiza olan Benzerliğini ele alırız ya aslında yanlista devam edebilmek için aradığımız bahaneyi bulmuş oluruz o kadar. Islam ülkesinde taytli bisiklet turu cümlesinin zihinde oluşturduğu manzarayı oluşturan ve zenginleştiren görsel unsurlar; bu manzarayı makul karşılayan tarafla onu olumssuzlayan kitle arasındaki zihinsel iletisimsizligin doğal yansımalaridır. Islam ülkesi sıfatı ile tanımlanmış bir yerde taytin ifade ettiği sey herkesçe malumdur ama taytli kadının (ifade edilenin kadın olduğunu varsayarak) islam ülkesi dendiğinde anladığı şey sadece hakkında tahmin yürütülerek yorumlanabilecek bir muammadir. Biri diğerini sevmeyebilir ama ikisinin de varlığı ve varolussal hakları saklı ve değerlidir.
  -1 ... kecaspy