1. 1.
  yoktur hatta tam tersi faydası bile vardır. islam kafirlerin hakkını da korur. islam dini herkese iyilik yapmayı emreder. islam hiç bir kafirin hakkına sınır koymaz böyle bir şey görülmemiştir. ama yinede kafirler allah katında tek geçerli din olan islama savaş açarlar.
  3 -3 ... melih06
 2. 2.
  islamın kendi inananı dışında faydalı olduğu tek bir millete, ırka, kabileye, dine, insana faydası yoktur, hatta kendi inanalarına bile fayda sağladığı tartışılabilir durumdadır.
  3 -4 ... ykolmak
 3. 3.
  Kafalarını kesmesi dışında pek bir zararı yoktur.
  3 -2 ... muge anlinin bulamadigi adam
 4. 4.
  müslüman olmadığı için öldürülen milyonlarca insan varken, ateist olmadığı için öldürülmüş tek bir kişi yok ise cevap basittir. denklemi siz kurun.
  5 -1 ... diks
 5. 5.
  Adeta bir cennet bahçesi, özgürlük yuvasi olan islam ülkelerine bakıp kolayca cevaplanabilecek sorudur. Hadi atayizler bunu da açıklayın.
  1 ... kibirli kovalak dada
 6. 6.
  hicbir zarari yoktur. misal isid suanda sevgiyle yaklasmaktadir musluman olmayanlara.
  amaaan bi kafa alti ustu...
  2 ... idefixe
 7. 7.
  (bkz: james wright foley)
  (bkz: steven sotloff)

  dün akşamdan beri süre gelen ateizm furyasında görülen en saçma soru. klavye ateistlerini zerre kadar sevmem ve saygı da duymam ama ışid denen terör örgütünün son 3 hafta içinde görüntülerini yayınladığı bu 2 gazeteciyi koyun doğrar gibi doğrayanlar müslümanım diye geçinmiyorlar mıydı yienim? hem klavye ateistlerinden şikayet edeceksiniz hem de bu sığırcıklara fırsat verircesine saçma salak başlıklar açarak sorular soracaksınız.

  la 11 eylül'de binalara uçaklarla dalanlar kabalaya mı inanıyorlardı?

  senin müslüman dediğin bu tipler, islamiyete en büyük kötülüğü yapanlardır. bunu görüp farkına varman ve bir daha saçmalamaman dileğiyle.
  1 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
 8. 8.
  2. bakara suresi
  256, Dinde zorlama yoktur. Artık doğrulukla eğrilik birbirinden ayrılmıştır. O halde kim tâğutu reddedip Allah'a inanırsa, kopmayan sağlam kulpa yapışmıştır. Allah işitir ve bilir.

  yüce allah dinde zorlamak yoktur buyurmuş. budaya tapan budistler içinde, ineğe tapan hindular içinde, isaya tapan hristiyanlar içinde, hiçbir tapılacak yok diyen ateistler içinde bir zorlama yoktur. ayetler açıktır. buna ragmen bir dini ve inancı kötülemek ancak onu çekememekten, kendi içinde insanın haksız olduğunu düşünmesinden kaynaklanır. kimi ateistlerde bu var.

  bazısına inanıyorum bazısına inanmıyorum diyor.

  kimine inanırız kimine inanmayız diyen kafirler vardı islam ilk çıktığında. işlerine gelena ayetlere uymak istiyorlardı. savaş ayetlerine felen uymamak istiyorlardı.

  böyle insanlar daha öncede vardı daha sonrada var hep olucaklar.
  1 ... asosyal pesimist yalniz erkek
 9. 9.
  bir inanç ile inananının inanca aykırı tutumlarını birbirinden ayıramayan danaların varlığını ortaya çıkartan başlık. Bunun adı dümdüz islam düşmanlığıdır.
  1 ... nomadic
 10. 10.
  teröristleri islama inanan insanlar olarak görenleri göstermiştir. teröristlerin yaptıklarını islamla, Müslümanlıkla nasıl bir tutuyorsanız. bir Müslüman yapsa o zaman eleştirin tamam ama öyle bir şey de değil. Müslümanları körü körüne inanmakla suçlarlar ama kendileri de bazı şeylere körü körüne inanırlar.
  1 ... dusler sokaginda gece vakti