1. 64.
    #37514768 :)
  2. 65.
    Bez kafalar ve ninjalar toplu halde gidecekseler açılsın.
    #37514773 :)
  3. 66.
    Mezun oluncada branşına göre kız hastanesinde, kız inşaat firmasında, kız devlet dairesinde mi çalışmayı talep edecek acaba bu enteresan oluşumlar?
    #37514870 :)
  4. 67.
    Hahahaha hayatımda duyduğum en saçma şey aq hahaha.
    #37514880 :)
  5. 68.
    bol bol kokuşmuş taşak yalatırlar artık..

müstehak ama..
    #37514895 :)
  6. 69.
    saçmalığın daniskası.

kız ''ben ateistlerle okumak istemiyorum.'' diyor. kardeşim, ben ateist değilim ama ateist arkadaşlarım var. ve ben en çok onlarla geliştim. sürekli aynı kafanın olduğu bir üniversite düşünün. nasıl ilerleyebilirler ki? bu üniversitede insanlar diyelim başarılı oldular, iş hayatlarında çuvallayacaklar.

Psikoloji okudun, hastan ateist olduğu için ''ay bin sini dinlimim pis itiist.'' mi diyeceksin? hukuk okudun, savunacağın kişi ateist ''bin sini sivinmim pis itiist'' mi diyeceksin? hakim erkek olduğunda ''iy bin bi diviyi girmiyicim.'' mi diyeceksin?

yurtdışındaki bir çok bilimadamı ateist. nasıl bilgi alışverişinde bulunacaksın? adamlar yeni bir şey geliştiriyorlar nasıl iletişime geçeceksin? sen onlarla sırf ateistler diye aynı üniversitede bile bulunmazken onlar seni adam hesabına bile almazlar. bilimadamı bile saymazlar.

yok erkek sesi duymak istemiyormuş. kendi sesini erkeğe duyurmak istemiyormuş. o zaman kal evinde çıkma amk. yurtdışında adamlar uzaylılarla iletişime geçmeye, konuşmaya çalışıyor. biz burada ''kadın-erkek konuşmalı mı?'' derdindeyiz hala amk.

en çok sinirlendiğim de bu salaklığı yükseltmek için bütün üniversiteleri günah yuvası gibi gösterdiler. kız-erkek üniversitelerde neler dönüyormuş bilmem ne. yeğenim imam hatipe gitti ve emin olun anlattığı bir çok şey, üniversitelerdeki saygı ortamında gerçekleşen birçok 'günahtan' çok daha iğrenç.

aman ya sallayın. kurulsa da entelektüellik açısından sınıfta kalan bir üni olur. amk salakları.
    #37515022 :)
  7. 70.
    islam dinine inanmıyorum ama varsa da bir amacı artık insanlar amacından saptırmak için ellerinden geleni yapıyor. islam adı altında insanları istedikleri gibi yönetip, zihinlerine girmeye çalışıyorlar.

Ya topu topu 2 tane cinsiyet var. Kız ve erkek bu kadar basit. Yaşayıp gidemiyor musunuz? Ne gerek var bu ayrımlara. Ne gerek var iki cinsiyeti ardından insanları yavaş yavaş ayrıştırmaya. Gene çok saçma bir uygulama daha. Şaşırdık mı? Şaşırmadık tabii ki. Artık bu konular ile yazasım bile gelmiyor o derece gereksiz uygulamalara gidiyor.
    #37515056 :)
  8. 71.
    Konya Kız Meslek Üniversitesi. Mezun olunca ev işlerinde bir profesyonel oluyorsunuz.
    #37515091 :)
  9. 72.
    Saçma. islam da kadının okuması bile yasakken böyle bir üniversite açılması çelişkili ve saçma olur.
    #37515101 :)