bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ahlak değildir. diğer dünyada karşılığını almak için iyilik yapmak ve diğer dünyada yanmamak için de kötülük yapmamak. sadece kendi çıkarını düşünmek değil mi yani.
    2 -5 ... fat cartman
  2. 2.
    Kadınlar ve insanlar olarak ikiye ayrılan anlayıştır.
    -1 ... harfendaz
  3. 3.
    eline kuran dahi almamış; fakat kuranı orijinal arapça haliyle okumuş anlamış gibi konuşan anlayışın islam ahlakı adı altında ahkam kesmesiyle alakasız olduğu kesin olandır.
    2 -3 ... kocyurekdelikurt
  4. 4.
    (bkz: menfaat)
    2 ... zoraki yazar
  5. 5.
    islam ahlak anlayışı sadece kadınlar için geçerlidir.

Kadının iki bacağının arasında ararlar.

Yanlış yerde, yanlış şeyler arıyorlar.
    2 -1 ... porteron
  6. 6.
    insanın yaratılışına en uygun olan ahlak anlayışı.. Sadece kadınlar için olduğunu söylemek iftiradır.. Kimsenin islamdan bu kadar uzak olduğunu düşünmüyorum.. kesinlikle bile bile iftira atıyorlar.. allah ıslah etsin..
    1 -1 ... irticai faaliyet yapan yobaz
  7. 7.
    nedir ciddi ciddi oldugunu düşünen insanlara souyorum açıklayın bi hele.

45 derece sarı sıcakta mensuplarını 17 saat aç bırakan buna ibadet diyen, yorumlayıcıları ve su katıcıları olmasa daha da acı yüzü ortaya dökülecek bu dinin ahlak anlayışından bahseder misiniz? arap yarımadasında hiç kız kalmamış gibi bir de kölesinin* eşine göz diken birini elçi eyleyen bu dinin ahlak anlayışını anlatır mısınız çok merak ettim?

masumca sevdiğiyle sevişen kızı günahkar ilan edip neye imza attığını bilmeyecek kadar şuursuz ve küçük bir kız çocuğuna yapılan tecavüz çok mu etik? açıklayıverin la bir. hangi yönde hangisi daha ahlaki?
    sizin islamın değil insanın özsavunmasını yapacağınız günler de gelecek o zaman kafanıza nasıl dank edeceğine şahit olmak isterdim, belki olurum da.
    -1 ... mutlu son masallarda olur
  8. 8.
    çok yüksektir. bu konuda çok titiz bir din.
    2 ... selia
  9. 9.
    olmadığını düşünenlere eğer alırlarsa ders ve tavsiyeler.

sadece o beğenmediğiniz kur'anı referans alalım.
    - zeyd, eşini boşadıktan sonra resulümüz ile zeyneb evlenmiştir. resul, zeyd'e eşini boşama, yanında tut demiştir. bunda ne tür bir anormallik var? ya da ahlaksızlık bunun neresinde?

resulün, zeyneb'te gözü olduğunu ispat etmeyenin!!?? edemezsiniz.

-tecavüzcülere ve benzeri pisliklere karşı kur'anda bir tane destek çıkan ayet bulamazsınız. aksine yetim kızlara bile nasıl davranılacağını yazar.

- kadınlara asla 2. sınıf yaklaşmaz.
    - köle, cariye kavramlarını filmlerden öğrenip, burada millete çakmaya çalışmayın.
    köle: erkek savaş esiridir.
    cariye: kadın savaş esiridir ve cinsel anlamda asla kullanılamaz.

nikah dışında hiçbir kadınla cinsel ilişki serbest değildir kur'anda
    2 -1 ... levski