bugün

"Yunan orduları halifenin ordusudur, onlardan zarar gelmez" diyen bir iblisin isminin verildiği devlet kurumu.
Tabi ki çorum'un iskilip ilçesindedir.

görsel

Daha ne kadar küçüleceksiniz çok merak ediyorum.

Not: utanmadan hala buna din alimi diyen tarih cahilleri var.
tabelasını bile yapamamışlar ki doğru düzgün.
harflerin içindeki boşlukları tabela rengiyle doldurmak akıllarına gelmemiş sanırım.

hastaneye türkçü kimliğiyle tanınan iskilipli akademisyen Abdulhaluk Mehmet Çay'ın adı verilmelidir.
Düpedüz şerefsizliktir. Atatürk'ün hatırasına saygısızlıktır.
sadece din ilimleri ile ugrasiyor diye astirilan birinin adinin devlet hastanesine verilmesidir.
pek anormallik goremedim ben.
kemalizmin suratına tokat olarak atılmıştır.

yapılan zulüm kimsenin yanına kalmaz.

tarih zulüm yapanı affetmez. tarih mağduru kahraman olarak yazarken zalimi köpek olarak kayıtlara geçer. hatta köpek yerine bile koymaz.
Ne tür bilimsel faaliyetlerin yapıldığı merak konusu olan çomarhane.
Çok güzel hizmet veren bir hastanedir allah cumhurbaşkanımızdan razı olsun.
çalışanların zaman ile hainlik emareleri göstereceği ucube yapıdır.

(bkz: üzüm üzüme baka baka kararır)
(bkz: vatana ihanetten asılan hainler)

he dayı şapka takmadı diye astılar, din ilimleri ile ilgileniyor diye astılar..
vatan haini ciğeri beş para etmez bir din tüccarının adının devlet kurumuna verilmesi durumudur.
niye gocunuyorsunuz yaptığınız zulüm yanınıza kalır mı sandınız cehape liler kamalistler (!) yakında yunan ordularına yaptığınız zalımlıkların da hesabını sorucaz(!) istanbul a kostantinapol diyeceeeez.
http://www.youtube.com/watch?v=tUzEFRPiK1U
Kendisinin yok yere asıldığı ve devletin bunu kabul edip ölümü ardından özür ve iadei itibar yaptığını bilmeyen cahil kamalcılara dert olmuştur. Kulaktan dolma facebook’tan doğrulama edindikleri üstün siyasi tarih ilmi ile burada konuşup caka satmanız çok ahmakça doğrusu.

Ayrıca en baştan daha asılırken bile önce as sonra ispat et mantığıyla(!) hareket eden, yasanın çıkışı ile suç(!) arasında 2 sene geriye oynama yapan zihniyete(!)... neyse artık sövmeyeceğim.
Bu atıf yaşasaydı beni Türk doktorlarına emanet etmeyiniz derdi kesin.
Vatan hainlerinin isimlerini bazı kurumlara vererek onları unutturmama, kutsallaştırma projesi sanırım bu da.

Şeyh said denilen kürt milliyetçiliği yapan, yeni türk devletine ve inkılaplarına karşı ayaklanıp dönemin dış politikasıyla ilgilenmemizi engelleyip güç kaybetmemize neden olan vatan haininin ismini bir meydana vermişlerdi geçenlerde. Şimdi de bir hastaneye bunun adını vermişler. Sırada ne var Abdullah Öcalan mahallesi mi?
5 seneye kalmaz adı değişecek hastahanedir. Bu tip soytarılıklar hep silinir gider. Takılmayın.
güncel Önemli Başlıklar