1. 1.
  inşallah hadi cnm ya.
  1 ... gedikpasa
 2. 2.
  iskipli atıf hoca'nın asılması o kadar da mühim bir olay değildir. bir teoriye göre internet kafede falan asıldığı iddia edilmiştir.


  iskilipli atıf a idam sehpasında şapka geçirilmesi
  6 -5 ... markasiz
 3. 3.
  yaptığı şerefsizliklere karşı azdır bile.

  şu rezil yobazların haline bir bakın! söz konusu yobaz köpeğin yunan uçaklarından atılması için "yunan ordusu halife ordusudur. kuvva-i milliyeciler kafirdir" fetvası vermesini dert etmiyorlar, kopası kafasına geçirildiği iddia edilen şapkayı dert ediyorlar.

  yobaz demek vatan haini demektir.

  bu arada, "idamının şapka ile alakası yok" diyen kendisi, kemalistler değil! önce yalan sıkıp, sonra o yalan üstünde tepiniyor hain yobaz.

  iskilipli'nin asılmasının nedeni, şapka aleyhindeki risalesini, yasaklandığı halde, isyan çıkarmak maksadıyla anadolu'ya dağıtmaya çalışması ve ayrıca istiklal harbinde yaptığı ihanetlerdir.

  tabi kimisi sorabilir: madem istiklal harbinde ihanet etti, o zaman neden daha önce dava edilmedi?

  yanıt şudur: arkalarında bıraktıkları işbirlikçi vatan hainlerinin başına bir şey gelmesini istemeyen ingilizler, lozan'da söz konusu hainlerin kaderini de masaya getirdiler. ingilizlerin ısrarı üzerine 150 tanesinin sürülmesi, kalanı hakkında bir işlem yapılmaması şartı anlaşmaya konuldu. fakat hainlerden ihanete devam edenlerin eski suçlarının da hesabı sonradan görüldü.

  adama sormazlar mı, madem bunlar ingiliz işbirlikçisi değildi, ingilizlerin derdi neydi ki bunların başına ne geleceğini kendilerine dert ettiler de lozan'da konuyu açtılar?
  3 -2 ... rumeli71
 4. 4.
  yunan sevici, ingiliz köpeği, yobaz, hoca kılıklı herifi ne de çok severmişsiniz.
  düne kadar fetö de hoca efendinizdi sizin.
  1 -2 ... altan518
 5. 5.
  mahkumlara tek tip kıyafeti savunan bir güruh mensubu için enteresan bir tespit. bu arkadaş kendi ayağına sıkmaya bayılıyor.

  edit: kaynak rıza nur; yanı bozacının şahidi şıracı.
  5 ... noxeca
 6. 6.
  rıza nur un kitabında asmadan önce g*tüne de kodular yazıyor.
  4 ... timur cengiz hulagu