bugün

şahan gökbakar ın son programı kime diyorum ben de yer alan bir bölüm.
neden sorusunun arka arkaya sorulmasının ne kadar sinir bozucu olduğunu gösteren skeç.
buzdağının görünmeyen yüzüdür ve genellikle gerçekler hep bu işin aslında saklıdır. bizler nedense aslı astarı olmayan işlerle vakit öldürmeyi tercik ederiz hep.
gimmmeee faaayyfffff, çekkk itt ouuttttt diyen bir moronla saftirik bi oğlanın olduğu skeç. izlenesidir.

sen kimin canlandırmasından kimi kovuyosuunnn lannn...ikileeee....bass gitt....
(bkz: acımıyor çocuğa)
öncelikle iyi akşamlar diliyorum diye giriş yapan tosuncuk*danyal devamında arkadaşının* canını çıkaran özelliğe sahiptir. şahan'ın en komik skeci.
youtube'da aşağı yukarı her bölümünün bulunup keyifle izlenebileceği harika tiplemenin yer aldığı eğlenceli şahan skeci.
gerizekalı tiplemesi ile şahan gökbakar'ın, durup dururken beni güldüren skeçlerinin ismi. her bölümü sırasıyla izlenmeli ve tiplemenin şarkı söyleme sahnelerinde sağa sola sıkı tutunulmalıdır.
(bkz: anamı karıştırma lan!)
(bkz: what lies beneath)
(bkz: bu akşam kaçak et kesiyorum bro)
(bkz: bu gece tak fişi bitir işi)
(bkz: açık et)
(bkz: öncelikle iyi akşamlar diliyorum bro)
(bkz: anamı karıştırma lan)

ki çocuk zaten gerizekalı
(bkz: senden ayrılmak istiyorum)
(bkz: benden daha iyilerine layık oldugunu düşünüyorum)
orçun orçun orçun orçun diye zıplayan boğa.
http://www.youtube.com/v/I90l5am-WUo&rel=1
şahan gökbakar'ın akıllara zarar bir embesili canlandırdığı skeci. çok bomba diyaloglar geçer. bir de "anamı karıştırma" geyiği vardır ki öldürür adamı. izlemeyenler mutlaka izlesindir.
bro kelimesini türkçe bir kelimeymiş gibi kullanıp, kendine yakın hissettiği arkadaşına samimi bir şekildeki serzenişe yer veren programın en komik bölümü.

kayhan'ın orçun'a söylediği söz vardır ki kimi zaman iç burkar.

(bkz: neden bro neden)