bugün

evet art arada çıkacak üç askeri dizidir.

biri kanal d, öteki star ve diğeri de fox'ta yayınlanacak.

ilerleyen günlerde göreceğiz hepsinin de oyuncu takımları oldukça iyi.

isimsizlerin fon müziği er turan'ın- türk kanı şarkısı daha milliyetçi olacağa benziyor.
savaşçı alır.
çözüm sürecinde akp hükümeti asker dizilerini yasaklamış kaldırtmıştı. şimdi yaptırıyorlar.

isimsizler'i daha şanslı görüyorum. söz ile savaşçı birbirine daha çok benziyor.
Zamanında sakarya fırat'ı süreç zarar görür diye kaldıranlar, şimdi bissssürü dizi başlatıyorlar niye ? Halkın gazını almak lazım çünkü.
bence artacak. furyanın fitilini yakan dağ-2 ekibi de furyaya katılabilir.
Vizyona giren bordo bereliler suriye ile beraber yapılması gereken kıyaslama.
o değilde bu zamanlarda ne çok bu tip dizilerimiz oldu.
üçü de iyi değil. milliyetçilikten ziyade üçünde de duygu sömürüsü var. ayrıca üçü de söylem konusunda lokal kalmış, propagandayı kendi içlerine yapıyorlar.

the last ship diye bir dizi var, açın izleyin. adamlar milliyetçiliği hem içine hem de dünyaya nasıl yapıyorlar.
isimsizler önde bence . Gerçekleri anlatıyor tamamen . Sözde güzel ama aşk hikayeleri yine yardımcı rol olmuş fazlasıyla .
Proje diziler. izlemeyin izlettirmeyin.
isimsizler daha çok hükümet yakını , söz orta dengeyi kuran , savaşçı ise kumpasa uğrayan askerleri temsil ediyor. Lakin senaryoları patlamak üzere. 2 saat dizi çekersen bu olur.
savaşçıyı daha 1. bölümden ergenekon kumpasını işlerken sevmiştim. diğer söz ve isimsizlerde güzel olabilir ama savaşçının yeri ayrıdır.
isimsizler açık ara alır.
Söz bir tık önde. Savaşçı ise içinde dağ 2 deki komutanı barındırmasıyla ve darbeyi falan işlemesiyle isimsizlerden önde. isimsizler ne aq. Bi kaymakam var teröristlerle çatışıyor. Nerde görülmüş kaymakamın terörist avladığı.
Söz ve savaşçı efsane, isimsizleri 3-5 bölüm izledim sonra baydı ayrıca yandaş "cümleler" belirtiyor bazı bölümlerinde senaryosu güzel ama hükümete yaranmak için yapılmış bir dizi gibi geldi şimdilik sadece söz ve savaşçı.
savaşçı ve söz ü takip ediyorum. ama benim için şuanlık söz daha iyi gibi sanki.
(bkz: murat serezli)
(bkz: tolga sarıtaş)
Savaşçı diğerlerini siker tokatlar diyorum ben. isimsizler'de ki gerçeklikten epey uzak çatışma sahneleri, söz'de ki vıcık aşk sahneleri falan filan beni savaşcı'ya yönlendirdi.
(bkz: murat serezli)
imajı epeydir kötüleşen askeri kurum ve personelimizin tekrar atağa kalkıp imaj yenileme için desteklediği "her türk asker doğar, koşar adım marşını vurgulayan diziler.
insanların milli duygularının sömürüldüğü yapımlardır.
Savaşçı daha gerçekçi bir dizi, hem de haksız yere hapis yatmış askerlerimizi anlatıyor.
Söz ün müzikleri güzel.
en azından isimsizler'in mantıksızlığının bile bir mantığı var. söz ve savaşçı abartılı efektlerden ibaret.
bi içerde değillerdir.
hiçbirini izlemedim.

hepsi birbirinden saçma duruyor. kazananı olmayan versustur.
hepside aynı bok.
Bu dizilerin fragmanlarını bile izlemedim ama bugun şans eseri denk gelince arka arkaya üç dizinin de çatışma sahnelerine biraz baktım.

Askeri dizi çekiyorum diyorsan efektlere para harcamak gerekiyor. Bu üç dizinin de efektleri ucuza getirilmiş ama kurtlar vadisi pusudan falan iyidir sonuçta.

isimsizler dizisinde keskin Nişancı bir karakter tetigi çeken benim hedefi vuran allah dedi. Sanırım dindar bir dizi. Bir de adamın biri sarjoru sıkışan pkk liya döner tekme attı. Garip geldi bana zira gerçek hayatta adam senin gorunce tekme at diye beklemez.