1. 1.
    dilencilerin orada bulunmasının sebebinin onlara para verenler olduğu düşünülmeden yapılan harekettir.

orada bulunmalarından rahatsız olunmasına, ve verilen paranın o çocuğu orada acınacak rollerde çalıştıranın cebine
    gideceği bilnmesine karşın, ''yardım etmiş olma ihtiyacının tatmini'' ağır basıp bu durum gerçekleşebilir. kesinlikle onaylamadığım bir harekettir.
    1 ... basri
  2. 2.
    yapılabilecek en saçmasapan seydir. dilencilerin ortalama gelirlerinin, üniversite mezunlarının ortalama gelirinden yüksek olduğu düşünülürse saçma olduğu anlaşılacaktır. yanınıza "abeiii pi ehmek abi açım" vs. vs. diye gelen velet muhtemelen akşam birbuçuk iskenderi götürecektir.
    ... pister
  3. 3.
    ulan çizmesin cillop gibi arabayı diyerekten dilenciye haraç vermektir.
    -1 ... rweasley
  4. 4.
    eğer cocuksa dilenen ,yanlıs olduğunu bile bile cocuğun onu dilendiren yaratıktan akşam dayak yeme ihtimalini düşünerek yapılan eylemdir .
    ... sustum
  5. 5.
    birilerini zengin etmektir, eskisi gibi bu parayı rakıya yatıran orta yaş mahalle serserilerini değil, organize suç çetelerini.
    ... sıpa
  6. 6.
    +abi abi allah karına bağışlasın ..pardon sevdiğine
    -al al 5ytl
    +eallah razı ossun abee

araba çeker gider
    -lan mahmut kac verdi
    +pinti herif 5 verdi bilio tabi dün başka karıyla gördüm onu
    -ahaha sende alemsin be mahmut daha sabahın dokuzu şimdiden 2 bin ytl oldu
    +olm kesat lan işler herkes sevgilisi ile tatilde bi şehre insinler bak nasıl arabada zitecem onları
    ... chatin