bugün

bir yardım çağrısıdır. su gibi sıçıyorum. acil çözüm gerek maçı kaçıracağım bu gidişle.
Reflor al eczaneden iç 1 saate tamam.
tıpa kısa vadede kesin çözüm. pamuğu iyice derine. derineeee daha derineeee.
kuru kayısı ye.
elma- patates- tavuk eti. bir de şişe mantarı ama yenmeyecek bu .
Analdan sarı leblebi.
Götüne muz sok.
Patlıcana otur.
Kuru kayısı çekirdeği. Çekirdeği bulunamıyorsa kayısının kendisi de yenilebilir. Yarım kilo yenildiği taktirde şıp diye keser. Kesin bilgi yayalım.
Aspirin - gazoz
Reflör
Turk kahvesi, limon
Muz.
prozac.

--spoiler--

çocuk doktor çıkmış dosdoğru köyüne gitmiş. hava falan atacak köyde.
kahvede demiş ki ;
- köyde hasta kimse var mı ? muayene etsem .
hüseyin emmi evde hasta demişler. doğru hüseyin emmi' lerin evine gitmiş ;
- neyin var hüseyin emmi ? hüseyin emmi ;
+ barsaklarım bozuk yeğenim sürekli altıma zıçıtığım için evden çıkamıyorum. doktora gitmiştim şu ilaçları yazdı .
genç doktor ilaçlara bakmış. kendinden önce muayene eden dr. gereken ilaçları yazmış zaten. kendi kendine demiş ki ; ilaç yazmasam beni dr. yerine koymazlar bari zararsız bir ilaç yazayım dedidikodu olmasın. prozac yazmış hüseyin emmi'ye.

ertesi gün olmuş dr. genç hüseyin emmi'nin evine gitmiş ama evde yok. karısı kahveye gitti demiş. dr. oradan kahveye geçmiş . bakmış hüseyin emmi okey oynuyor. seslenmiş ;
- nasıl oldun emmi ?
+ yine altıma zıçıyorum ama kafama takmıyorum artık !

--spoiler--
Bir kaşe yoğurda yoğurdun yarısı kadar nişasta koyup bunu birkaç kere yerseniz hiçbir şeyiniz kalmaz. Geçmiş olsun.
tas gibi haslanmis patatesin uzerin 1 tane reflor caktin mi 1-2 saate beton gibi sicmazsan bana da eniste demesinler. Duruma gore 6 saat arayla ikincisini cakabilirsin. Ikincisinden sonra hala kesilmemisse yallah hastaneye aq.
Flagyl 500mg tb 2x1
Reflor şase 2x1
Buscopan 10 mg tb 2x1

Geçmiş olsun.
Toz Kahvenin üzerine limon şık ve ye..
Türk kahvesi üzerine limon sık suyla gömçür reis.
(bkz: ercefuryl)
görsel
Tıpa yardımı alın efenim. Buda olmaz ise bir adet karanfil hap yutar gibi su ile direk yutun. 2 3 değil 1 adet. Yoksa kabız yapar.
Leblebi, patates, kahve telvesi, muz, yoğurt.