bugün

üçündeki zekayı birleştirseniz bütün dünyaya baş gelir.

şimdi tesla nerde diye ağlayan salaklar gelmez umarım.
einstein diğer ikisini geçer....newtonische kurallar iyidirler hoşturlar, ama onları aşan albert olmuştur. da vinci de çoktan aşılmıştır. albert einstein ise henüz daha tam net anlaşılamamıştır bile.

daha geçen yıl, adamın ölümünden kaç yıl sonra buldukları kara delikte yaptıkları gözlemlerde princeton üniversitesinin bu "kaçık" profesörünün yaptığı hesapların doğru olduğunu kanıtladılar.
şuan dikkat ettim ilk iki isim uzun yıllar sion tarikatını yönetmiştir.
diğeri de zaten yahudi asıllı bir alman.
mühendislik ve mekanikte elbetteki da vinci.

soyut düşüncede einstein, allahlık konusunda newton...

newton bilim tarihinin aşılamaz tek dehasıdır.

başlığı açarken üçünün kıyasını değil birleşiminin neticesini yazmıştım aslında sarhoş abi.
cık- newton aşıldı...klasik fizik kuralları einstein´dan derive edilen quantum fizik kanunlarınca aşıldı- hatta bazı "kanunların" yanlış olduğu bile kanıtlandı. doktor süsskind´i okuyun, o bu konuyu gayet iyi incelemiş.

leonardo zaten aşıldı...kendi zamanına göre zamanın ötesindeydi, doğrudur, ama bugün bir f18 hornet göstersek ona, bak bu kadarını ben hayal edemezdim, derdi...

ya da bugünkü 64 gb kapasiteli cep telefonları da quantum fiziği kaynaklı bilgiler neticesinde yapılabildi, onun fikir babası da ulm´lu albert.
güncel Önemli Başlıklar