bugün

söylediğinin iftira olmadığını gerçeklere dayandığını ispatlamış, ona iftiracı yakıştırması yapanları susturmuş pılısını pırtısını toplayıp cevap veremeden uçup gitmelerine vesile olmuş yazar diye adleder kendini.
(bkz: hüseyin nihal atsız/#15903002)

iftira atmayı müslümanlık sanan bir yazardır! atsızın tüm makalelerin ve diğer eserlerini okumuş biri olarak net bir şekilde söylüyorum atsız'ın böyle bir beyanatı yoktur! kendisine "hadi şu yazıyı bana da göster sayfa numarası ver?" dendiğinde de bir şey diyememiştir.

allah iftiracılardan korusun hele-ki ölmüş biri ile helalleşmek imkansız olduğundan kendi düşünsün bunu.
(#15591676)sözlüğe yakışan yazardır.
değişken bir kavramdır. söz konusu bügün irtica deyince müslüman insanların yaptıkları davranışlar, eylemler akla gelirken.gelecekte hem din, hem sağ ve sol görüşler, komunizm vs şuan ki görüşlerin, ilke ve kuralların tamamı gelecekte irtica(gericilik) olacaktır. gelecekte sınır koyulmayan, koyulamayan, sınırsız bir özgürlük olacaktır. bir müslüman birey olarak tahminim budur.
(#15564240) zall tarafından tecavüze uğramak istediğini, verdiği imalı bakınız ile ifade eden yazar.
yanlış yoldasın.
yeni 9. nesildir.
hoş gelmiş. *
yeni bir yazar kardeşimizdir. ilk sözlük serüveni olmasına rağmen beklenenin aksine şuku toplamaya çalışmak yerine doğru bildiğini yazmaktadır. koştursun efenim sözlükte.
yeni bir yazar. hoşgelmiş arkadaşım.
uludağ sözlüğe yeni kayıt olan çaylak.
biri beni mi çağırdı?
anlamını bilmeyenlerin bile karşı olduğu görüş..karşı olunması gereklidir ama önce bir doğru anlamak daha önemlidir zira islam gericilik değildir gericilik olarak nitelendirenler islama zarar vermek isteyen kişiler ve cahil kişilerdir..
başörtüsünü irticanın sembolü yapan zihniyetler unutmamalıdır ki bu ülkeyi kurtaranlar arasında başı örtülü analarımız da vardı..ülkeyi savunanlar arasında sütçü imamlar vardı bir bacısının yaşmağına el uzatan düşmana boynunu uzatıyordu ya yaşmak çıkmayacak yada bunu ben görmeyeceğim diyordu..
Eğer medeniyet açmaksa bedeni desenize hayvanlar sizden medeni diyen mehmed akif en iyi şekilde özetliyor..
islam irtica değildir zira en güzel devir, asr-ı saadet islamın doğuşuyla yaşanmıştır..her problem o devrin insanlarınca eritilmiş herkes eşit haklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürmüştür bugün bu uğurda birçok yasa çıkıyor suçlular örnek teşkil etmesi açısından cezalandırılıyor ama o zamandaki huzur ortamı sağlanamıyor..eğer gericilik diye tarihe bakıp ondan ibret ve örnek alma kastediliyorsa bunu diyenler taş devrinden kalma fikirlerle hareket etmektedirler..
güncel Önemli Başlıklar