bugün

ergenekona gösterilen özenin bu f tipi tarikatlara gösterilmemesi nitekim bunların yaptıklarıda suçtur örneğin ilkav başkanı mehmet pamak liselerdeki kızlarımıza tabiri caiz ise vesikalı demiş sorumlusunu Atatürk olarak göstermiştir adalet bakanımız Mehmet Ali Şahin efendim alıcaz edicez diyip geçiştirmiş fakat ilkav bugun hala faaliyet içersindedir şimdi bunun neresi adalet.

http://www.ilkav.org/ vakfın sitesi aktif ve Mehmet pamak seminerlere devam ediyor.

http://www.ctunnel.com/in...1affa65e7487e39ec38115400

Buda leblebi beyinli zat'ın hakaret videosu.Lütfen gözünüzü açınız!
bu başlığa yazı yazıl(a)mamasından da doğrulanabilinecek tespit.
zamanında ergenekonla mücadele edilmemesinin sebebinin aynısıdır. hem de birebir aynısı.
zorunlu tanım: iktidarın irticai örgüt olması kaynaklı durumdur.

"lan oğlum komedyen misiniz sen kendi boğazını sıkıyon nu? sen kendi barnaanı kesiyon nu?" demişti bir sendikacı arkadaş. biz ona "polis niye x'e satırla saldıran ülkücüleri gözaltına almadı." diye sorduğumuzda.

x bir devrimci gençtir. kafasında 3 adet satır yarığı bulunur.
çok sayıda destekçisi varken, doğal olan durumdur. baştakiler öyleyken, ne mücadelesinden bahsedilebilinir ki?
pkk militanlarının yaptıkları panellere, açılan posterlere ses çıkarmayanların sebebiyle aynıdır belki.

bi yandan esen rüzgar aşırı tehlikeli, diğer yandan esen rüzgar ise sadece serinlik verip rahatlatır mantığıyla bu memleket s*kim kadar yol alamaz. milleti kutuplaştıranların maşaları konuşuyor, memleketim gençliği birbirine söverek vatan kurtarıyor. çay noldu bizim, koymadınız mı hala?
Fettullah'ın öğrencisi hükümetin gizlilik politikasıdır ki hocaları şöyle der; Derinden geleceksin kendini göstermiyeceksin, gerekirse onlar gibi (Cumhuriyetçiler) gibi olucaksın ve bu ülkenin can damarlarına (yargı,asker,yönetim) kadar giriceksin yavaş yavaş giriyor Fettullah hocanın öğrencileri.
ergenekon operasyonuna bir kılıf uydurma, sulandırma politikalarının eseri başlıklardan sadece biridir. severek takip ediyoruz. *
anaysayı sürekli delen anayasa mahkemesi üyelerince irticai faliyetlerin merkezi olarak gösterilen bir partinin, kontrolünde olmayan sivil toplum örgütlerinin bir takım hareketlerine yasal soruşturma açarak mücadele ettiği göz önüne alınırsa asılsız bir önerme.