bugün

(bkz: sandığa saygı duyacaksınız)
twitterda ironinin allahı olan ülkücü hareket adlı hesapla kanıtlananan durumdur.
okuduğunu düz anlayan, yahut ne okuduğunu anlamayan nesillerle ortak payda barındırmama durumudur.
ironiden anlamayan yazar beyanı.

not: ben eksilemedim.
tek anlamadıkları ironi olsa yine amenna.

millet git gide akıllanacağına gün geçtikçe aptallaşıyor.

evrimci arkaaşlar bir aydınlatsın, ne iş?
Yaptığı her abuk subuk göndermeye de ironi deme cürretini gösteren neslin zaten aşina olmaması gerekendir.
nesille alakalı değildir. misal ben 11'im ama çok ironiğim.
Bu nesil kıyaslama yeteneğine uygun olarak yetismedi demektir.
ironi yapamayanların temel savunması. yazdıklarına baksan ironi kırıntısı dahi yoktur. trollük yapıp kendilerince ayar falan vermeye kalkarlar. nesliniz ne gibi ironik evvreyi gördü, yaşadı da nesil çatışmasına dahil oldunuz? belli bir donanıma sahip olunmalı. yazıda ironi kendini hissettirmeli. beyaz zemin üzerindeki beyaz kağıt misali farklılık hissedilmez. ota boka kullanılmamalı.
Ağabeylerinizin sıkça söylediği sözdür.
Ayrıca gerizekalı olduğunuz için anlamadığınız mottodur.

Edit: iş bu entryde ironi bulunmamaktadır.
Uzunca bir zamandır görmediğimiz, sözlük jargonunun güzide söylemi.
(#25147863).
Artık alışır olduk. Insan mal olunca anlamaz normaldir.
aslında ne de güzel bir bakınızdır bu.
bu bakınız kullanıldığı zaman insanlar önünü iliklerdi evvelden, ellerini klavyeden çeker, utanır, düşünürlerdi. *
aynı 1960 larda 70 lerde beyoğluna kravatsız ütüsüz pantolonsuz çıkılmadığı gibi, bu bakınızı alan yazar, utanır entrysine çeki düzen verirdi.

şimdilerde ise ne anlama geldiği bile bilinmiyor, ben artık ironiden anlamalarını bi kenara bıraktım, mala anlatır gibi tek tek anlattığında çözebilseler ona bile seviniyorum. *

neyse sağlık olsun ne yapalım, artık aşinayız güzel kardeşlerim. ironiden anlamayan o gerzek nesle malesef artık aşinayız. *
ahmet hasim.
Ironik bir soylemdir.

Ironi yapmayi sizden ogrenecek degiliz.
--spoiler--
biz ironi yapmayı da iyi biliriz!
--spoiler--
10. Nesil tipik bir örneğidir.
Siz kimsiniz sorusunu akıllara getirir.

Başbakanvari bir açıklama olmuş. Yine konuşma yapmiş sandım mk.
yaptığı bir açıklamayı, espriyi anlamayan; ota boka troll diyen ergenlere verilebilecek bir tepkidir.

kimse sizin gibi düşünmez doğrudur. ama başkasının ne düşünmüş olabileceğini düşünseniz ya. *
efsane internet repliğiymiş.
ciddi sıkıntıdır. kimbilir ağzımızdan çıkanlar kafalarda nasıl canlanıyor ironiyle haşır neşir olmayanlarda. asılsız onca yargıyı da nasıl göze alıyoruz en çok onu merak ediyorum.
ahmet haşim'in melali anlamayan nesle aşina değiliz'inden türemiştir.
ahmet haşim i hatırlatmıştır.
genelde editlere yazılan söz öbeğidir.