1. 1.
  kamera çıktı mertlik bozuldu be. o görüntüler olmasa ne kahramanlık hikayeleri yazacaklardı, yok sen dövdün yok ben yıktım diye.
  4 ... endeze
 2. 2.
  iyi dayak yemişlerdir.
  2 ... ne oldu rengin soldu
 3. 3.
  oğlum bu ülkede bütün rezilliklerin altından niye siz çıkıyorsunuz. Bide sabahtan beri Türklere laf ediyordu.
  Etnik döküntüler sizi.
  14 -2 ... incesu bebesi
 4. 4.
  ama iyi dayak yemişler
  1 ... willforsaken
 5. 5.
  Ayip be tek adama onbes kisi gitmisler ayip gucunuz yetiyorsa teke tek gidecektiniz. Hem bir kac tane su sisesi devrilmisse ne olmus toplanirdi bi kac dakka da hemen kavga etmeye hazir bir milletiz.
  2 -1 ... firmat
 6. 6.
  gerilla tarzı dayak yemişlerdir.iyi olmuştur.haksız yere adamın üstüne 15 kişi çullanmak delikanlılığa sığar mı!
  16 -1 ... eemogrencisi
 7. 7.
  kürt veya türk önemli değil, ama sürünün içinde yumruğu yiyince şaşkın ördek gibi kenara çekileni her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamış görünmekteydi. bravo irlandalıya ! var mı delikanlılığın kitabında yirmi kişinin bir adama çullanması.
  7 ... zarbut
 8. 8.
  görilla ve dövrimci tarzda dayak yemişlerdir. amk medeniyetsiz dağ maymunları.

  sırf suları devirdi diye bir turiste 40 kişi dalmak ancak kürt esnaflardan beklenir zaten. bunlar kesinlikle türk değil, medeniyetsizlik, kavga anında bir anda 40 kişi olmak vs vs... bunlar türklerin özelliği değil.
  9 ... bu yaziyi okuyan toptur
 9. 9.
  kara kuru bitik tiplerinden ve anında orta yaşlı bir adama 15 kişi dalmalarından malum ırk oldukları bellidir bu esnafın... thank u so much irish man !
  6 ... arrius antoninus pius
 10. 10.
  ışidden kadın kıyafetleri giyip kaçan teröristler gibi , savunmasız adama sopalarla , taburelerle dalmaya çalıştıklarından olsa gerek kürt tespiti kolay olmuş .
  5 ... hot male