bugün

kamera çıktı mertlik bozuldu be. o görüntüler olmasa ne kahramanlık hikayeleri yazacaklardı, yok sen dövdün yok ben yıktım diye.
iyi dayak yemişlerdir.
oğlum bu ülkede bütün rezilliklerin altından niye siz çıkıyorsunuz. Bide sabahtan beri Türklere laf ediyordu.
Etnik döküntüler sizi.
ama iyi dayak yemişler
Ayip be tek adama onbes kisi gitmisler ayip gucunuz yetiyorsa teke tek gidecektiniz. Hem bir kac tane su sisesi devrilmisse ne olmus toplanirdi bi kac dakka da hemen kavga etmeye hazir bir milletiz.
gerilla tarzı dayak yemişlerdir.iyi olmuştur.haksız yere adamın üstüne 15 kişi çullanmak delikanlılığa sığar mı!
kürt veya türk önemli değil, ama sürünün içinde yumruğu yiyince şaşkın ördek gibi kenara çekileni her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamış görünmekteydi. bravo irlandalıya ! var mı delikanlılığın kitabında yirmi kişinin bir adama çullanması.
görilla ve dövrimci tarzda dayak yemişlerdir. amk medeniyetsiz dağ maymunları.

sırf suları devirdi diye bir turiste 40 kişi dalmak ancak kürt esnaflardan beklenir zaten. bunlar kesinlikle türk değil, medeniyetsizlik, kavga anında bir anda 40 kişi olmak vs vs... bunlar türklerin özelliği değil.
kara kuru bitik tiplerinden ve anında orta yaşlı bir adama 15 kişi dalmalarından malum ırk oldukları bellidir bu esnafın... thank u so much irish man !
çanakkale'de birlikte savaştık yalanını çürüten güruh.
e tabi irlandalı bu, ösek gibmeye benzemez.
delikanlı değil, bundan sonra o esnaf kürtler deliği kanlı olmuştur.
kürt olmalarından mütevellit her fırsatta kalabalık girelim tekte ağam paşam deriz durumunu göstermiştir. elin irlandalısı bile kürt dövüyor gülmeyeyim diyorum da öşehlerin gücü adına diyerek dalsalardı belki bir nebze baş ederlerdi.
iyi olmuştur o kürtlere, helal olsun irlandalı.
Ciddi ciddi kürt olan esnaftır.

Babamın işi laleli civarında. iyi bilirim aksaray, laleli ve beyazıt çevresini. Hatta her cuma önünden geçiyorum o sokağın. Emin olun bir tane bile doğru düzgün türkçe konuşan esnaf yok. Hepsi adıyaman ve çevre illerden gelme. çoğu da aynı aşiretten zaten. Biri bakkalsa diğeri manav, öbürü tekstil vs.dir. Tüm sokak aynı ailede olur genelde.
bir ton adamla, sopayla, sandalye ile bir ademoğlunu indiremeyen esnaflardır.

allah sizi davul etsin gerizekalılar. bi adamın hakkından gelemediniz len, tırsaklar.
videoyu izledim ve bence haketmişler. adam dolap kapağını açtığında sular devriliyor barzonun teki sopayla çıkıyor sen napıyorsun diye. ya böyle esnaflık olabilir mi ya. empati kurun. yanlışlıkla siz de devirebilirdiniz orada herhangi bir şeyi. keşke 2-3 tane daha irlandalı olsaydı da ne diş ne çene ne kol ne her hangi bir kemik bıraksalardı.
Gerçekten içim soğudu.irlandalı turistin ellerinden öpüyorum,muştası dert görmesin.bu şiddet azmanı embesil heriflerin hakkından bir tek o geldi,hepimizin içi soğudu.en azından benim soğudu.böyle esnaflık,böyle insanlık olmaz olsun.
aksaray'ı bilenlerin %90 ihtimalle kürt olduklarını doğrulayacakları itlerdir.

fakat saptırma yapmayalım... kürtler kadar olmasa da bizim kültürümüzde de var bir kişiye kitle halinde dalmak...
Doğu da PKK batı da içimizde ki irlandalılar.

Ulan bu millet dünya insanlarından ne çekti be !
lafa gelince megri megri, icraate gelince yavru kediye dönen kekolardır.

helal sana deli yürek irlandalı.
bir türk güvenlik görevlisi olamamıştır. ( bkz: https://www.youtube.com/watch?v=eSfy8ZnyOc8 )
aksaray esnafi malum. hatta arastirin kimse de sevmez aksaray esnafini. malumluklarindan mutevellit olsa sa esnafliklari da 5 para etmez.

iclerinde bi vitaminsiz var ki iste o kalabalik arkadaslarina guvenip atarlanip saglam dayak yedi ama.
aksarayda türk esnaf bulamazsın hepsi kürttür ve bu tür toplu dalmaları kanı bozuk olmalarındandır, bir irlandalı 20 kürte bedelmiş, bir türk'ü düşünün bir de.
beni acayip güldürmüşlerdir. az kalsın yine obamadan yardım isteyeceklerdi ezikler bomba atsın irlandalıya diye. ulan kaç kişi daldılar götleri yemedi adam yaklaşmaya eziklerin hepsini serdi yere helal olsun irlandalı boksör.