bugün

tam o hareketi yaptıktan sonra elini sertçe tutup, baş parmağının ucunu öpeceksin.
çok romantik bir hareket olur.
(bkz: Doğal kadın)
o değil de ben bu kadını niye samimi buldum şimdi.
Hareketi de yanlis yapmis zaten asagidan üste yapacaksın ki slaaap diye bir ses çıksın. Hareketin bütün karizması gitmiş.
Bu Kadınının üslubunu seksle eğitmek gerekiyor.
kadının dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama üslup u yanlış açık sözlü olacam diye biraz abartıyor. bir sanatçı ve bir kadın olarak hiç yakıştıramadım. böyle mahallelerde olurya ağzından küfür eksik olmayan kızlar onlar gibi.

belkide böyle davranması gerek kibar olsa felan gündemde kalmaz. demet akalında böyle mesela konuşma tarzı. hep seda sayanı örnek alıyorlar.
Bunları sanatçı diye önümüze koyan küresel medya yapılanmasının allah belasını versin. Bende aynı hareketi kendilere çekiyorum. Cumhurbaşkanımızın "sanatçı müsveddesi" tabirini yeniden inceleyelim
Açıkçası çok başlık açılacak cinsten önemli bir olay değil oturup mantıklı bir kaç kelam edip gündeme gelse daha bir haber değeri taşır.
Niye şaşırmadım acaba?
sanatçı topluma örnek olurdu eskiden.
kibarlık zeki müren’den, aşk neşet ertaş’tan, insanlık barış manço’ dan öğrenilirdi.
yazıklar olsun sana. Utanmaz kadın.
Tek kelimeyle varos.
irem derici'nin terbiyesiz olduğunu gözler önüne seren itici hareketleridir.
Bu abla bunu hep yapıyor. iyi alıştı valla. Bu ne rahatlık, 80 milyon izliyor bacım.
Hiç beklemiyordum , güldürdü.

Haklılık payı var. Türkiye gibi bir yerde daha naif , başkalarının hakkını düşünen vb... şekilde yaşarsanız ya bundan kuvvet alıp ezmeye çalışırlar yada suistimal ederler. O yüzden yeri ve zamanı geldiğinde cro-magnon'u ortaya çıkarmak gerekebiliyor.
Sonuçta insan. Şöhret Magazin ilgi v.s. bir yere kadar. Canı daralınca demekki gamatayı bastı o da sonunda..
böyle çatlak hareketler yapmasa aslında iyi birine benziyor.

ne biliyim,

adı sanı olmayan birileri buna bir laf atıyor

haydiiiiii yürüyün seferoğullarııııııııııııı

geç bu işleri ya.

geçen biri buna ;

sen sanatçı değilsin falan demişti

durur mu hemen bu da bir şeyler salladı

doğrusu bu ya ?

sen sanatçı değilsin diyenin

kendisinin ne vasfı varmış ?

gerçek sanatçılar dururken

hangi vasıfla böyle bir şey söylemiş ?

demek ki,

doğru düzgün bir imaj menejer şartmış

nelere ve kimlere cevap verilir ?

kimlere çok da fifi denir

öğrenmesi lazım.

aksi takdirde adına kezban anıtı dikilecek.
Günümüz Türkiye sinde suküneti tanımını yapmış.

Doğru demişsin irem.
birisi arkadaşa şaklatarak al yapmayı öğretmeli. bu biraz sosyete nahına benziyor.
armağan çağlayan'ın programına konuk olan irem derici'nin kendisi hakkında çıkan yalan haberler üzerine yaptığı açıklamada yaptığı ilginç hareket.

programın tamamı
https://www.youtube.com/watch?v=XnakBVeh0n4