bugün

irem derici'nin fazlasıyla seksi paylaşımı.

görsel
görsel
görsel

https://www.instagram.com/p/B_4o1dNF80e/
Olmuyor , zorlamaya gerek yok.
yok bacı yok senden olmuyor zorlama.
muhtemelen irem derici'nin bile seksi olduğuna dair düşüncesi yoktur. hatta sorsak seksilik kim ben kimim diye cevap vermesi gerekir. neyse dayanamıyorum, gözünüze izanınıza sokayım nasıl seksi diyorsunuz lan şu kadına!
Seksi olmayan kezo yoktur, Photoshop bilmeyen Kezo vardır.
burada iyice mynete dönmüş.
Kafa olmasın güzel hatun.
Ciks tik tok fenomenleri bile daha seksi.
Seksi anlayışınıza sokayım dediğim paylaşım.
Çakma Didem soydan gibi olmuş. Bi de külotla fotoğraf atsın aynısı.
Seksiliģi zorla sokmuşlar ama girmemiş gibi bi hali var.
Ne yaparsan yap seksi olmuyorsun kadında seksepalite hiç yok. Hadise bile bundan daha seksi benim gözümde.
Seksi ve irem derici. Ikisi birden ne kadar saçma duruyor.
irem derici burada da seksi nerede?
irem sak diye okudum ve hayallerim paramparça oldu..
daha iyileriyle seviştim aq.
işte ben buna karşı çıkıyorum nerede ben feministim kadın erkek eşit diyen varsa vücudunu sergilemek için elinden geleni yapıyor.

En neti hadise. Yürürken götünü açıyor sonra açıklama kadını cinsel Meta olarak görmeyin. Bakın şu örneği vereyim size Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri Nil Karaibrahimgil. Bir tane açık saçık fotoğrafı yok saçma sapan magazini yok. Nil karaibrahimgili cinsel meta olarak gören var mı yok. Ama Türkiye’nin Abaza topluluğu ki bu Türkiye’nin yüzde 90nı Hadiseyi düşünerek kendini tatmin ediyor.
Dusman basina.
Aslında olmayandır...
proyem çuvalı fazlasıyla işinizi görür.
hakkaten çok seksiymiş kardeş. kalkık olanı indirir lan bu.
Bu kadın fotorafları en kalkık olan füzeyi bile indirebilir.
irem derici ve seksilik. Bir muhabbette ilk defa adı geçiyor.
ata benziyor. hayır yani at gibi kadın tabirindeki at değil. bildiğin at yüz yapısı olarak ata benziyor kişnemeli.
Niye bu kadar acımasızsınız? Beğendiğiniz veya beğenmediniz, bunu kendinize saklayın. Zaten niye beğenmek veya beğenmemek zorunda hissediyorsunuz kendinizi bilmiyorum. Bir şey söylemek istediğinizde içinizdeki zorba bir anda ortaya çıkıveriyor, bunu da anlamıyorum. Kimsenin dış görünüşü hakkında bu şekilde yorumlar yapmaya hakkınız yok sözlük yazarları. Mide bulandırıcısınız.
güncel Önemli Başlıklar