1. 1771.
    Burası karışmasın lütfen karışırsa da Türkiye'ye gelmesinler. Bu ne lan iyice yol geçen hanına döndü arazi. Kapıları kapatmak gerekiyor acilen. Oh ne âlâ sen gel artistlik yap ülkende nasıl olsa Türkiye var yok ya.
    5 ... kale3112
  2. 1772.
    işte yukarıda gördüğümüz gibi derdi sadece Allah ve molla olan kâfirlerin (ki şia iran'daki Allah ve şeriat anlayışına bile düşmanlar) stratejik sığlıklarını ortaya koyuyor.

Ulan böyle bir coğrafyada ve hatta tüm dünya ateş kazanına dönmüşken bu aklı yarım caferilerin kendi başına devrim yaptığını mı sanıyorsunuz? Sıra iran a geldi işte. Sonraki durak Türkiye. Bakalım ozaman ne diyerek sevineceksiniz?
    1 -2 ... agca
  3. 1773.
    isyana ve azgınlığa devam ettikleri müddetçe götleri yer görmeyecek ülkedir. yapılan her azgınlık ve isyan batı'ya hizmettir.

akşam işten eve titreyerek girip iran gazıyla donunu ısıtan adam da islam'a getirmiş lafı fırsattan istifade.
    2 -2 ... masklavi
  4. 1774.
    beyni yok fikri var, türkücü öküzün teki

başka bir feyk hesabında da

bana kızılbaş, caferi falan demişti

bu türkücülerin ve osmanlı torunlarının çoğu böyle

beyin yok ama fikir çok mk.

din ve iran ?

gülerken sandalyeden düştüm.

iran için ;

bir cisim yaklaşıyor efendim.
    -1 ... pilihozlu haci baron bey
  5. 1775.
    fazla uzatmaya gerek yok. tabirimi mazur görün ama iran, ortadoğu'nun göt deliğidir. araplarda bile şeklen var olan baskının milyonlarca katı burada var.

bir de ''iran sineması yiaaa'', ''aslında o kadar da baskı yok batı abartıyor'' ve ''abi istediğin gibi içiyon sıçıyon'' diyen, karaköy hıttıbıklarına bakmayın. sizleri 2 haftalığına tahran'a veya daha geri seviyedeki ortalama bir iran kentine göndermeyi çok isterdim. döndüğünüzde van'dan girince vatan toprağını koklaya koklaya öperdiniz.

bir de bu anonsum hemcinsim olan kültürlü abazalara: nolur ortamlarda kadınları etkilemek için ''iran sineması da iran sineması gevgevgev'' goygoyunu bırakın. hayır, iran sineması güzel falan değil. gayet kötü ve iç karartıcı. ve emin ol senin önerdiğin filmi izledikten sonra sudesu'da benim gibi düşünecek.

özetle; kadın olmanın neredeyse tamamen günah ve suç olduğu, sudan sebeplerle elinizin kolunuzun kesilebileceği, kötü, karanlık ve çirkin bir ülke.
    3 -1 ... glorfindel06
  6. 1776.
    abd'nin demokrası getirmeye çalıştığı ülke ama iran ve türkiye direnir bunlar demokrası getiremez iç karışıklık çıkarır anca abd kaşınıyor bir gün doğu bloğu ve arap ülkeleri filan birleşcek hoplatacaklar haberleri yok kamillerin.
    -3 ... tahir33
  7. 1777.
    kim ne derse desin 3. dünya savaşının kilit ülkesi eğer yıkılmazsa bütün planlar alt üst olur.
    ... undrelax
  8. 1778.
    ulan sabahtan beri ne eksik ne eksik diyordum üçüncü dünya savaşı denmemiş hiç onun eksikliğiymiş. oh be rahatladım.
    1 -1 ... o thiasos
  9. 1779.
    iran’da sözde kapanıp, Türkiye’de at koşturan millet.
    ... rotaszkaptan
  10. 1780.
    Bir ülkede ne kadar cahil insan varsa o kadar tehlike.
    Zira bu cahil topluluk başka ülkeler tarafından kendi ülkesine karşı kullanılabilir.
    Arap ülkelerinin sonu hep böyle oldu
    Bizde arap çoğunlukta bir ülkeyiz
    Ve aldığımız milyonlarca göçle tehdit altındayız.
    Ama maşallah bizi ayakta tutan öyle bir emniyet var ki
    Hiçbir ülkenin emniyetine benzemez
    Ayaklanma çıksa 3 günde hepsini bastırır
    Fransadaki gibi yıllarca sürmez. Bir otobüs çevik kuvvet polisi meydana inene kadar sürer olaylar.
    Dünyanın en güçlü polisi bizde
    ... lenova