bugün

third world war ardından judgment day gelecektir büyük ihtimalle.
iran senelerdir israile ahkam kesiyor, haritadan sileceğini falan söylüyordu, ama kimse takmıyordu..iyi anlaştıkları gözlenen türkiye ile israil bozuşunca, türkiye de israile boyun eğmeyince iran kafa tutan imajının yıkıldığını düşünerek böyle bir işe koyulmuştur..
(bkz: aptal cesareti)
israil'in haklı olarak durduracağı ve iran'ın sadece 5 yıldır haritadan sileriz nakaratını tekrarlayacağı olaydır. zamanın kızıl ordu'su nasıl komünistler tarafından şişiriliyor ise iran'ın ordusu da ümmetçiler ve ümmetçiliğe yakın olanlar tarafından şişiriliyor.
ikinci dünya harbinde japonya'nın kendi nüfusundan 10 kat daha fazla nufusu olan çin'i işgal etmesi nüfusun hiç bir sikime yaramadığının açık kanıtıdır.

bir savaş çıkarsa da türklerin işine yarayabilir. israil şu iran'ıda komalık ederse azeriler özgürlüğüne kavuşabilir mesela.
tapa mevzuu ortaya dökülecektir. mavi marmaraya yapılan olay iran gemisine yapılacak mı, israil in savaşı göze almaya tapası sıkacak mı görecez. aynı zamanda iran ın da geri adım atmamaya, işi sonuna kadar götürmeye tapası sıkacak mı bakacaz.
israil'in türkiye'ye uyguladığı şiddeti iran'a da uygulamaya *ötünün yiyip yemeyeceğini anlayacağımız olaydır.
israil yardım gemilerini durdurarak yanlış bir politika ele almaktadır.
kıçlarına baka baka geri dönecek gemilerdir. belki de dönemez batarlar kim bilebilir ki?
israilin iranı çekirdek gibi çitleyip, kabuklarınıda yere atmasına az bir müddet kalmıştır. Tam da bu yardım gemilerinin seyri esnasında Bush' un bir sözü çok çok önemlidir. "-Ya bizim tarafımızdasınızdır, ya da teröristlerin!" Bu ipucuna ek olarak israil' in 3 tane U212 sınıfı denizaltıları, yaklaşık 1 haftadan bu yana Akdeniz'in derinliklerinde 1500 km menzilli nükleer başlıklı füzeleri ile beklemektedir. Rusya, iran'a S-300 satışını geçtiğimiz hafta sonu askıya almıştır. Ahmedinecad için, saddam' sı günler yaklaşmaktadır. devrim muhafızlarının madara olmasına bence günler, bazılarınca sadece birkaç yıl kalmıştır. Ama yine'de belli olmaz, belki sabah TV'yi açtığınızda, iran'ın büyük askeri gücünün tamamına yakınını 4-5 dakika içinde kaybetmiş olduğuna ve ABD Hava indirme birliklerinin, iran Ordusunu makaraya sardığına dair haberleri "Oh My God" sözlerini dökerek izleyebilirsiniz. Çünkü çanlar iran için çalmaktadır...

Müsterih olun, bize de sıra gelecek. Terörü destekleyen herkes, cehennemi boylayacaktır. Geriside hikayedir.
amacının insanlık olmadığı, sadece savaş ve kan olan iran yönetiminin son tahrikidir.
artık o arap yalakları içimizdeki arap severler ise akabinde filistin bayrakları ile dökülürler sahaya.
eğer içinde devrim muhafızları varsa savaş çıkarmadan dönmeyecek gemilerdir.
(bkz: ira nın)
(bkz: iran ın)

hangisi?
israil'in düştügü durama bakar mısınız a dostlar, iran yardım yolluyor hemde gemiyle gemiyle.

yardım bahane,
savaş şahane.
yardım bahane amaç israil e savaş açmaktır. eğer israil baskın yaptığında devrim muhafızları çatışmaya girerse hiç şaşırmayın.
ortadoğu sularının yeniden ısıtacak olaydır. eğer bu didişme sonucu savaş çıkarsa sakın iran'ı hafife almayın. çünkü iran'da ırak'ta olmayan bir devlet geleneği vardır taa elam döneminden beri. bu savaş sonucunda iran elbet zarar görecektir ama en büyük zararı görecek taraf israil'dir. ayrıca ırak'taki şiiler de iran'a destek verecek ve abd'nin ırak'ı üs olarak kullanmasına izin vermeyecektir.
(bkz: buyrun cenaze namazına)
hiç bir halt olmayacak yardım gemisidir. Uluslararası sularda müdahale etmeye israil'in bir tarafı yemez. çünkü iran'ın başında Tayyip yoktur. bununla beraber biz irandan tırstık deyip de Gazze'ye de sokmazlar. normal barışçıl bir şekilde müdahale ederler. Gemidekiler artislik yaparsa götlerine iki plastik mermi sıkarlar. sonra Geminin içini boşaltıp yardımları ulaştıracağız geyiğine iranlıları da geri yollarlar.

Ha iran'ın devlet geleneğine gelince. Çok köklü devlet geleneği vardır doğru. Mesela ingiliz köpeklerle işbirliği yapıp Kaçar hanedanını (türk hanedanı) yerinden edip Pehlevilerin başa gelmesi gibi. Sonrasında ise Pehlevileri Türkler ve farslar yerinden edip Farslar yine ingilizlerle işbirliği yapıp Hümenyi getirtip sözde islam devrimi yaptırmak gibi.
(bkz: cidden noldu bu gemilere)
güncel Önemli Başlıklar