1. 1.
  enerji bakanı fatih dönmez'in açıklaması. yani bir nevi trump'ın kararına uymayız denmiştir.

  https://tr.sputniknews.co...-bakani-dogalgaz-ithalat/
  ... daikokuten
 2. 2.
  Trump'ın kararı sonucunda bizim enerji politikamız çökecekse, doğal olarak böyle bir karara uymamak en doğrusudur. Trump mallık yapıp işin üstüne varırsa emin olun ki kendi kabinesinden laf yemeye başlayacak ve türkiye ile ithalatın doğası üzerinde bir mütabakata varmak zorunda kalacaktır (misal, sadece gıda ve ilaç karşılığında ithalat gibi).
  ... azmhyr
 3. 3.
  türpraş olumsuz etkilenmez umarım.abd höd diynce ülke yıkılıyo amk.bide kasım a doğru zate kesilir kesilirse.şimdilik zate bişey yok hani,neyin artisliğini yapıyonuz amk.şimdilik zate alacağız gazı ,kimseye karşı koyma yok hani.kasımda görürürm o havanızı.neyse...trumpun kararı uygulamaya konmadıki daha amk milleti mal yerine koyolar ya.haksız mı değil,o ayrı...
  ... porno izlemeyen ergen
 4. 4.
  trump, sermayenin baskısını uluslararası sonuçlar doğuracak şekilde uygulayarak abd'ye tam bağımsızlığı kazandırmaya çalışıyor görüşündeyim. sermaye desteğini arkasına alarak değil, kendi sermayesini işleme koyarak başa geçmiş birisi. pazarlıkları güçlü talepkarlar lehine sonuçlandırıyor ancak abd'nin devlet kültünün alacağı hasarları önemsemeden davranıyor. sermayedarlar bu işten memnun olsalar da azgın istekleri, sonlarını düşünmelerini engelliyor. hadi hayırlısı.

  http://www.ensonhaber.com...an-kararindan-memnun.html
  ... atabaka