1. .
  iran gazze'ye bugün iki gemi göndermiştir. içinde devrim muhafızlarının olup olmadığı tartışılıyor ve dünya yavaş yavaş armagedon'a yaklaşıyor.
  `http://www.hurriyet.com.tr/dunya/15018164.asp?gid=37`
  3 -2 ... barbarossa
 2. .
  %99 içinde iran askerleri vardır ve israil gemileri gazzeye yaklaştırmayacağını açıklamıştır. sıçıyoruz beyler.
  2 ... bircisimyaklasiyor
 3. .
  third world war ardından judgment day gelecektir büyük ihtimalle.
  1 ... legendkiller
 4. .
  iran senelerdir israile ahkam kesiyor, haritadan sileceğini falan söylüyordu, ama kimse takmıyordu..iyi anlaştıkları gözlenen türkiye ile israil bozuşunca, türkiye de israile boyun eğmeyince iran kafa tutan imajının yıkıldığını düşünerek böyle bir işe koyulmuştur..
  ... derdayuksel
 5. .
  (bkz: aptal cesareti)
  2 -3 ... annabell lee
 6. .
  Gemilerin içinde devrim muhafızları yoktur. Devrim muhafızları yönetiminden bir komutan gerekli açıklamayı yapmış ve şu an bu gemilere katılmayı düşünmediklerini söylemiştir.

  Ayrıca devrim muhafızları ayetullah hameney'e bağlıdır. Ancak o emir verirse gemide yer alırlar.

  iran yaptığı açıklamada gemi göndermelerinin sebebini gazze'ye uygulanan ambargonun kaldırılması olduğunu söylemiştir. Kaldırılana kadar da gemi göndereceğini söylemiştir.

  Nereye 3. dünya savaşı çıkıyor yahu. Bir sakin olun.
  1 ... bugun variz yarin yokuz
 7. .
  israil'in haklı olarak durduracağı ve iran'ın sadece 5 yıldır haritadan sileriz nakaratını tekrarlayacağı olaydır. zamanın kızıl ordu'su nasıl komünistler tarafından şişiriliyor ise iran'ın ordusu da ümmetçiler ve ümmetçiliğe yakın olanlar tarafından şişiriliyor.
  ikinci dünya harbinde japonya'nın kendi nüfusundan 10 kat daha fazla nufusu olan çin'i işgal etmesi nüfusun hiç bir sikime yaramadığının açık kanıtıdır.

  bir savaş çıkarsa da türklerin işine yarayabilir. israil şu iran'ıda komalık ederse azeriler özgürlüğüne kavuşabilir mesela.
  4 -7 ... gaspirali
 8. .
  tapa mevzuu ortaya dökülecektir. mavi marmaraya yapılan olay iran gemisine yapılacak mı, israil in savaşı göze almaya tapası sıkacak mı görecez. aynı zamanda iran ın da geri adım atmamaya, işi sonuna kadar götürmeye tapası sıkacak mı bakacaz.
  1 ... anconia
 9. .
  israil'in türkiye'ye uyguladığı şiddeti iran'a da uygulamaya *ötünün yiyip yemeyeceğini anlayacağımız olaydır.
  ... pamuk cuceyi yedi prensesler
 10. .
  israil yardım gemilerini durdurarak yanlış bir politika ele almaktadır.
  -1 ... rosava