bugün

bazı insanlar 9unu bile bulamazken yapılacak iş değildir.
(bkz: #3006790)
Delidir.
saçma sapan bir hurafedir. ne demek "bende fotoğrafik hafıza var ve yüzleri unutuyorum" ahaha. 3000 kitap aklında ama fotoğrafik hafızanın ne olduğunu bilmiyor. gelelim 3000 kitap hikayesine; rainman izleyenler bilir, bir otistik de bu denli güçlü bir hafızaya sahip olabilir. güçlü hafıza yüksek zeka demek değildir.

1 yaşındaki bir çocuğun zekasının farkına varılması nedir yahu. çok mu anlamlı sıçtı? 3 yaşındayken, 10 yaşındaki çocuklarla oynaması nedir? lan o çocuklar en fazla bunu evcilikte evin bebeği yapar. yüksek zeka sebebiyle beyin kanaması olayına değinmiyorum bile. geceleri gözlerinden kızılötesi ışık da yayıyordur. zekayı da iyice fetiş objesi haline getirdiler ya helal olsun. bildiğin ayıp ve zeka kavramına hakarettir bu saçma mistisizm.
(bkz: esra ve ceyda kardeşler).
(bkz: küsüratlı olunca inandırıcı oluyo)
zeka konusunda hülya avşar'a rakip olamayacak kadındır*
(bkz: en zeki kadın aldattı/@tuzluksuz hiyara kosan)
Benim bildiğim iq 160 a kadar oluyor. *
münasip bir zamanda annemleri istetmeye göndereceğim hanımdır.
efendim isviçrede evim, türkiye de yazlığım, bankada bolca param ve sevgiye muhtaç bir yapım var.
yaşıtlarına ve yaşına oranla zekasını kullanma kapasitesi 199 olarak ölçülmüş kadındır. lakin zeka testlerinin aldatıcı ve sadece genel geçerliği kabul edilen bir ölçme aracı olduğunu unutmamak gerekir. örneğin da vinci'nin zekası 220, yani ölçülebilen en yüksek değer olarak telaffuz edilir. fakat gerçekte ne teste tabii tutulmuştur ne de da vinci'nin zekasını 220 ile sınırlandırmak mümkündür...
her erkeğin rüyası - ya da kabusu - olan kadındır.
tez elden yakilmasi veya oldurulmesi gerekn kadindir. zeki kadindan hic hazetmem.
standart donanim listesine "hiz sabitleyici" eklenerek dunyaya gonderilen kadin. yoksa 230-240 basar.* kimse de tutamaz.
şiddetle tanışmak istediğim kişi zira akıllı kadın bulmak zor bu devirde.
(bkz: allah vergisi ne diyelim)
ay aman kalsin libidosu dusuktur simdi onun.

(bkz: türk tipi siniflandirma) *
harbi harbi şeytana pabucunu ters giydirecek kadındır.
tahminimce sarışın olmayan kadindir. bide güzelse tadından geçilmez. ama çok tehlikeli olabilir.
(bkz: dünyanın hakimi)
200 ün göze çok geleceğini düşünerekten, iq sunu 199 olarak lanse edip müşteri toplamaya çalışan zeki kadın çeşidi.
(bkz: didem yılmaz)
uzak durulmasi gereken kadin
ömrübillah bekar kalacak kadındır.
(bkz: kedir kedi)
(bkz: küsürat verdim inandın mı)
"zihnimdeki birikimden dolayi beyin kanamasi gecirdim" diyerek beni yarmi$, ortadan ikiye ayirmi$ insan evladi.