1. 1.
    Biliyorum, dünden beri kafanızı ütüledim. içinizde iyi insanlar olduğunu biliyorum. Kesinlikle para yardımı kabul etmiyoruz sadece mama ve ihtiyaç maddeleri. Edirne/ipsala ptt şubesi gönderim adresi. Bugün de gittim barınağa. içlerinle ölen hayvanlar olmuş, yerden kalkamayan gözleri görmeyen çok köpek var. istediğim tek şey daha rahat uyumak.

ipsala hayvan barınağı yardım kampanyası

(bkz: 04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti)
    17 ... dj battaniye
  2. 2.
    Sonuna kadar desteklediğim, elimden geldiğince yazarımıza destek olduğum şahane kampanyadır.

Bu fotoğraftakiler can. yardım eli uzatmazsak zulme göz yummuş oluruz, bu hayvancıkların vebali üzerimize.

Gerekirse bütün yazarlarla birlikte bimere şikayette bulunalım ama bu canlara yardım eli uzatalım.

Kanalların ihbar hatlarına tek tek yazdım konuya ilişkin, belediye, yetkili kim varsa uyanmalı duruma.
    7 ... kiminfeykiyimki
  3. 3.
    Tamam yardım edelim eyvallah bende ediyorum zaten ama bi yerde bu gorevin benim gorevim olmaması gercegi beni cok rahatsız ediyor arkadas devlet suriyelilerin daha rahat sikişmesi için cebimizden tomarla para çalıyor alemin arabının gotunu tıkıyor kendi insanımız hayvanımız colugumuz cocugumuz acizimiz ac sonra bak ben geldim türkiye kalkındı daha once boylemiydi diyolar daha önce yıl 1998 di şimdi oldu 2018 millet uzaya cıkıyo sen sikindirik bi köpr yapmıssın neyime. Ulan yediniz bitirdiniz koca türkiyeyi kimseye bi lokmada bırakmadınız gozunuzu toprak doyuraun artık. Bu sabilerin hakkı irin olaun kan olaun torunlarınızdan cıksın.
    6 ... cileksultan
  4. 4.
    Hayvanlar sayesinde rızıklanan nimete nail olan biz insanoğlunun vaziyetini ve ahvalini gözler önüne seren vahim bir durumdur. imkanlar dahilinde mutlak bir şeyler yapılmalı konu kamuoyunun dikkatine sunulmalıdır en azından şu anda elimizden gelen ve yapabileğimiz budur. Belkide ilgili ve yetkili olanlar da bu sayede harekete geçer.
    3 ... gazeloglu
  5. 5.
    Kedimle destek verdiğim kampanya.
    1 ... aktroll
  6. 6.
    Hangi birine koşalım diye bağırmak istiyorum artık yeter. Hayvan barınaklarına gönüllü çalışan kabul etmiyorlar. Para ödeyip çalıştırdıkları da sıçmasın diye mama bile vermiyor. ihaleyle alınan mamalar kim bilir kimin cebine para olarak giriyor. Bayram tatili diye 1 hafta izine çıkıyorlar. Üşürmüş, hasta olurmuş, aç kalırmış, susuz kalırmış kimsenin s*kinde değil. Ceplerine giren para önemli tabii. Çok mu zırvaladılar ziyaretçi alımı yok de, götür at hayvanları dağın başına pardon arabalardaki mazotları da çaldıkları için ötenazi yapıp göm bir yere çünkü tek yaşama Hakkı kendilerinde var. Uyuz mu? Kör mü? Yavru mu? Anne mi? Kimin umurunda? Vicdan yok vicdan. Havlıyor mu? Evinde de sorunların vardır tabii. Vur tekmeyi. Kafasına kürekle vur hatta. Ay sonu maaşın yatıyor. Kimse sana vicdan testi yapmıyor sonuçta. Orman mı yanıyor? Barınak ormanın yanında mı? 15 saat sonra gel mesela. Çünkü uzak, uykunu neden bölesin? Kafatasını kır hayvanların, bütün sinirini onlardan çıkart. Lanet olsun, lanet olsun. Defalarca kez lanet olsun. Şehriniz de sokağınız da batsın. Yansın eviniz yurdunuz. Yok olsun insanlığınız.
    4 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    Yukarıda kalması gereken başlık.
    ... dj battaniye
  8. 8.
    Bimere başvurduğum kampanyadir.
    1 ... ilberortayli
  9. 9.
    sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. başlık sürekli olarak gündemde tutulmalı ki belki vicdan sahibi yazarlar gördükçe bu yardıma ortak olurlar. rabbim yardımcıları olsun o çaresiz hayvanların.
    2 ... alininki
  10. 10.
    Gündeme gelmesi gereken başlık.
    ... hamile taklidi yapan panda