bugün

Biliyorum, dünden beri kafanızı ütüledim. içinizde iyi insanlar olduğunu biliyorum. Kesinlikle para yardımı kabul etmiyoruz sadece mama ve ihtiyaç maddeleri. Edirne/ipsala ptt şubesi gönderim adresi. Bugün de gittim barınağa. içlerinle ölen hayvanlar olmuş, yerden kalkamayan gözleri görmeyen çok köpek var. istediğim tek şey daha rahat uyumak.

görsel

görsel

görsel

(bkz: 04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti)
Sonuna kadar desteklediğim, elimden geldiğince yazarımıza destek olduğum şahane kampanyadır.

Bu fotoğraftakiler can. yardım eli uzatmazsak zulme göz yummuş oluruz, bu hayvancıkların vebali üzerimize.

Gerekirse bütün yazarlarla birlikte bimere şikayette bulunalım ama bu canlara yardım eli uzatalım.

Kanalların ihbar hatlarına tek tek yazdım konuya ilişkin, belediye, yetkili kim varsa uyanmalı duruma.
Tamam yardım edelim eyvallah bende ediyorum zaten ama bi yerde bu gorevin benim gorevim olmaması gercegi beni cok rahatsız ediyor arkadas devlet suriyelilerin daha rahat sikişmesi için cebimizden tomarla para çalıyor alemin arabının gotunu tıkıyor kendi insanımız hayvanımız colugumuz cocugumuz acizimiz ac sonra bak ben geldim türkiye kalkındı daha once boylemiydi diyolar daha önce yıl 1998 di şimdi oldu 2018 millet uzaya cıkıyo sen sikindirik bi köpr yapmıssın neyime. Ulan yediniz bitirdiniz koca türkiyeyi kimseye bi lokmada bırakmadınız gozunuzu toprak doyuraun artık. Bu sabilerin hakkı irin olaun kan olaun torunlarınızdan cıksın.
Hayvanlar sayesinde rızıklanan nimete nail olan biz insanoğlunun vaziyetini ve ahvalini gözler önüne seren vahim bir durumdur. imkanlar dahilinde mutlak bir şeyler yapılmalı konu kamuoyunun dikkatine sunulmalıdır en azından şu anda elimizden gelen ve yapabileğimiz budur. Belkide ilgili ve yetkili olanlar da bu sayede harekete geçer.
görsel
Kedimle destek verdiğim kampanya.
Yukarıda kalması gereken başlık.
Bimere başvurduğum kampanyadir.
sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. başlık sürekli olarak gündemde tutulmalı ki belki vicdan sahibi yazarlar gördükçe bu yardıma ortak olurlar. rabbim yardımcıları olsun o çaresiz hayvanların.