bugün

ifşalanmamak için kullanmıyorum. Var ama iş telefonu modunda.
Iphone kullanıyorum ama memnun değilim sürekli yenileri çıkıyor ve Apple şirketi eski sürümleri yavaşlatıyor ki bunu kendileri de itiraf etmişlerdi hala yapmaya devam ettiklerini düşünüyorum...
biri iphone kullananlar whatsapa para veriyor sanıyor. şaşırdım ya, 4,6,8 kullandım henüz whatsapa para vermedim. ama tabii gene de sen bilirsin. kullanan nerden bilecek ki.
Bir dokunsam kırılacak yere düşecek.
whatsapp'a 1 dolar verecek kadar salak olmamam.
senin telefonu değil, telefonun seni kullanması nedeniyledir. parasını benim verdiğim cihaz bana artistlik yapamaz. o nedenle de kimse bana iphone kullandıramaz.
kullanmama değil kullanAmama sebebi olması lazımdır.
Çünkü fahiş fiyatları var. Mesele pahalı olması değil sonuçta almak isteyen asgari ücretle de alıyor, tarifeye ek falan.. Ama ben parasını hak ettiğini düşünmüyorum. iphone'da beni çeken tek şey gerçekten bilgi güvenliği olduğunu düşünmem ve virüs bulaşmaması. Bunun dışında izole bir marka. Aksesuarları hiç sağlam değil, bu da bir yolma işlemi. Orijinalini almazsan telefona zarar veriyor, paşa paşa gidip orijinalini alıyorsun. Hafızası az, sadece yüksek hafızalı olanı almak bile binlerce lira artırıyor fiyatı. Bir ara kullandım ama kendimi enayi gibi hissettirdi. Bozuldu tamir bile ettirmedim, hatırası var diye tutuyorum sadece.
Öyle.
(bkz: saklama alanınız dolmak üzere)
(bkz: yeterli yer yok)

sizin ben saklama alanınızı sikeyim. çoluğumu çocuğumu sildim ulan! müzik arşivimi, düzenli kullandığım uygulamaları, çekyattaki dayımı.. her şeyimi sildim be orospu çocukları. daha ne yapayım, kendimi mi sileyim şerefsizler?

aha..

buraya yazıyorum; bir daha ayfon alırsam ince uçlu şarj aleti çarpsın! kapaklı nokia'ların ahı tutsun! kuponla alınan alcatell'ler gö.. tamam neyse.. almıyorum amk!
Pahalı olması.. ucuz olsa hepiniz/hepimiz havada kaparız birbirimizi kandırmayalım şimdi..
Özentilik.
Xiomi kullanıyorum memnunum.
Sarışın mavi gözlü bir bebemiz yok ki satalım da iPhone alalım.

Esmerler kurtarmıyor boşuna denemeyin. Piyasa sarışın bebe istiyor.
Fakirlik.
yokluktur. türk lirasının değersizleşmesi. bakmayın kötüleyenlere. hediye etseniz havada kaparlar.
Iphone'u en çok öven işte bu cebi delik orta sınıftır.
Geliri iyi olan lafını bile etmez. Alır, hayatına devam eder.

(bkz: sonradan görme)
güncellemelerle telefonları yavaşlattığını itiraf eden bir şirketin malını kullanmak için biraz alık olmak lazım.
ios katılığı.

Bir de fakirlik yazacaktım da biri önce yazmış.
Fakir olmak
Vizyonsuz olmak
Cimri olmak
E) hepsi.
Çöpe atacak param yok.
Bok atmaya gerek yok pahali olmasindan baska sebep yok.
Aklıselim bir insan olmak.
Bir küçük şarj meselesi.
Android kullananlar elbet nasayı falan hacklamiyor ama istediği dosyayı istediği cihaza nefes alıp vermek kadar kolay şekilde aktarabiliyor yada sevdiği bir parçayı zil sesi olarak ataması üç saniyesini alıyor. Elmada ise o zil sesini ayarlamak için götünde ki damarları çatlataması gerekiyor kullanıcının. Hepsini geçtim artık sıradan hale gelmiş bir teknolojiyi üç dört sene sonra olağanüstü yenilik diye daha fazla fiyata domalmıyor.
Kapalı kodlu olmasını gerekçe olarak gösterenler Android ile kod yazıp nasayı hackliyor helal olsun lan Size fakir keranacılar.

Fakirliktir.
Kullananların aksine sağlıklı çalışan bir beyne sahip olmak.